Тернопільщина попрощалася із заслуженим журналістом України

Автор:     Опубліковано: 21 Березня 2016 о 19:23    796 переглядів

18-го березня, від важкої хвороби, перестало битися серце голови Тернопільської обласної організації Національної спілки журналістів Миколи Ротмана.  Поховали заслуженого журналіста України цими вихідними.

19-го березня у Тернополі в останню путь провели Миколу Ротмана. Він працював журналістом у кількох виданнях області, був редактором газети «Свобода», а згодом заснованої ним газети «Четверта влада».

ГРИГОРІЙ ГРЕЩУК, знайомий М. Ротмана

«В 1999 році Микола Ротман отримав «Заслуженого журналіста України». Три строки, три терміни очолює, аж до свої передчасної смерті, очолює обласну спілку журналістів України».

Вранці, 18-го березня, на 62-му році життя серце Миколи Ротмана зупинилося. Добра людина, вдумливий керівник і патріот – таким запам’ятали його колеги та товариші.

ГРИГОРІЙ ГРЕЩУК, знайомий М. Ротмана

«Багато журналістів, ще залишалися на радянських позиціях, а ми вже, в «Тернополі вечірньому», коли ще була газета міськкомупартії, а ми вже надрукували «Ще не вмерла Україна». Він завжди був таким, любив гумор, любив, як його підкололи, любив підколоти. Прийшли, а він каже: «Слухай, дивися, тобі вже там премію виписали?», – я кажу: «Яку? Де?»,- він каже: «Сьогодні 1 квітня».

БОГДАН НОВОСЯДЛИЙ, знайомий М. Ротмана

«Як наставник – хороша людина, як товариш – він був дуже хороша людина. І все, що можна про нього говорити, тільки прекрасні речі. Ми з ним були неодноразово в Києві, багато разів їздили по нашій області, робили такі тематичні сторінки про Тернопільщину. І все, що про нього можна сказати тільки найкращі слова, це була винятково добра людина. Хай йому земля буде пухом».

Телеканал ІНТБ висловлює щирі співчуття родині Миколи Ротмана. Вічна пам’ять!

залишіть коментар