Тернопільщина відправила черговий вантаж в зону АТО

Автор:     Опубліковано: 30 Березня 2016 о 19:24    464 переглядів

Близько 30 тонн гуманітарної допомоги українським військовим, які перебувають на Сході, зібрали аграрії Тернопільщини. Зокрема, у зону АТО відправили крупи, цукор, борошно.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Також хочу подякувати Червоному Хресту, головним лікарям, які сьогодні долучилися для забезпечення медикаментами. Ми знову ж, в черговий раз їдемо до наших хлопців, для того, щоб вони бачили, що ми їх не покидаємо, допомагаємо, що ми з ними. Я думаю, ми поспілкуємося, почуємо їхні проблеми, почуємо, що потрібно».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:  

«Ми маємо ким опікуватися, ми маємо кому допомагати. Відповідно до Указу Президента Тернопільська область закріплена за 44 бригадою, і ми будемо кожного разу відвідувати, незалежно від свят. Ми знаємо, що напередодні свят поїдуть волонтери. Ми їдемо свідомо на початку квітня, для того, щоб люди відчули цю повсякденну підтримку».

Перед відправкою вантаж благословили священнослужителі. Окрім військовослужбовців, допомогу отримає зведений загін правоохоронців та бійці батальйону «Тернопіль».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Хлопці цього потребують. Тому що в бліндажах, в окопах, навіть там місяць-півтора, який вони їдуть, через місяць – знову ж їдуть, відпочивши, назад, на службу, вони цього потребують. Але, в основному, потребують тої людської уваги. Тому що два роки війни, вона вже вимучила, скажемо, всіх. І потрібна ця консолідація якраз сил влади, аграріїв, людей, для того, щоб підтримувати цих людей. Підтримувати тих людей, які захищають нашу безпеку, наших людей, нашу Батьківщину».         

залишіть коментар