Турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка відбувся у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 9 Березня 2016 о 19:40    401 переглядів

Вже майже сім років, як не стало українського футболіста, тренера та арбітра Юрія Науменка. Проте, пам’ять про нього – жива.  З 2010 року у Тернополі на його честь проводять футбольний турнір.

Спочатку ігрова, потім тренерська кар’єра, останні роки працював арбітром – велику частину свого життя він присвятив футболу, футболом його і вшановують. Упродовж трьох днів, з 6 по 8 березня, у Тернополі відбувався турнір, присвячений пам’яті Юрія Науменка.

СНХ: ОЛЕНА НАУМЕНКО, донька Ю. Науменка

«Цього року ми проводимо вже шостий турнір з міні-футболу пам’яті мого тата. Тішить той момент, що кожного року кількість команд-учасників не зменшується, стабільно 24 команди беруть у ньому участь. В першу чергу, хочу подякувати всім футболістам, які долучаються до турніру, таким чином вшановують пам’ять тата».

Організовують турнір з міні-футболу доньки Юрія Науменка – Олена та Наталія за підтримки міського голови Тернополя Сергія Надала та обласної федерації футболу.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

 «Це не тільки певний спортивний захід, але і культивування футболу, культивування футзалу, це також добра нагода всім нам зайнятися трохи футболом, трохи  своїм здоров’ям і трошки знайти час для того , щоб потренуватися».

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

 «Я думаю, що вся футбольна Тернопільщина про цей турнір знає, він за рахунком вже 6-й турнір. Ми бачимо, що кількість учасників з кожним роком зростає, є спортивна боротьба. Ну і ясно, що в кожному турнірі мають бути, як переможені, так і переможці. Сьогодні це команда «Мурсія», яка зайняла перше місце».

У матчі за 3-4 місця команда «Поділля» з Березовиці поступилась футболістам з команди «Великі  Бірки – «Мурсія». А у фіналі  зустрілися команди «Вікторія» і «Мурсія». Гравці «Мурсії» обіграли супротивників і з рахунком 2:0 вибороли перше місце у шостому турнірі з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка. Переможці зізнаються, гра була нелегкою.

ПЕТРО ЗАГУРСЬКИЙ, команда «Мурсія», володар титулу «Кращий воротар»

 «Команда «Мурсія» вже приймає участь  другий рік у цьому турнірі. Прошлого року ми також стали чемпіонами, от і цьогоріч також стали чемпіонами. Ми стали перші, друга команда наша третє місце зайняла. Команди були, не можна виділити, може в групових стадіях були трошки десь команди послабші, але в дальнішому всі команди виступали досить добре».

Додамо, кращим гравцем турніру визнано Назара Галадза з команди «Вікторія». А кращим бомбардиром став Роман Жига з команди «Поділля».

залишіть коментар