У міській раді затвердили програму розвитку велосипедної інфраструктури до 2020-го року

Автор:     Опубліковано: 11 Березня 2016 о 18:51    369 переглядів

На останній сесії міської ради затвердили програму розвитку велосипедної інфраструктури до 2020-го року. В міському управлінні ЖКГ запевняють, у Тернополі з’являться нові велосипедні доріжки, парковки, сховища та інші речі, які зроблять комфортнішим пересування на двохколісних.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ:

«На цей рік з міського бюджету, згідно цієї програми, яка затверджена сесією міської ради передбачається 840 тисяч, на наступні роки передбачається по мільйону. Загальна вартість програми становить в нас 28 мільйонів. Але оскільки бюджет міської ради не є такий всесильний і спроможний профінансувати повністю, то, звичайно, навіть і ці кошти  будуть з долученням коштів співфінансування з інших джерел».

Андрій Дроздовський розповідає, на цей рік запланували облаштувати велосипедні контрсмуги, які б з’єднували мікрорайони Сонячний та Східний з Дружбою. Також працюватимуть над частиною маршруту, який охоплюватиме район Тернопільського ставу.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ:

«Місто Тернопіль, особливо, центральна частина міста, не є така, скажем, щоб можна було робити якісь окремі велодоріжки і відокремлювати від пішохідного чи автомобільного руху. Скажем, якщо доріжка буде проходити деякими місцями по пішохідній зоні, значить буде  суміщена з пішохідною зоною. Якщо по проїзній частині, значить буде суміщена з основним рухом автомобільного транспорту».

залишіть коментар