У Тернополі боролися за «Кубок весни»

Автор:     Опубліковано: 21 Березня 2016 о 19:24    464 переглядів

У Тернополі боролися за «Кубок весни». Турнір з міні-футболу тривав протягом трьох днів, з 18 по 20 березня. У змаганнях взяли участь 16 команд. Серед них –  гості зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та Хмельницького.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я вітаю всіх учасників і організаторів змагань. Ви своїми змаганнями ще раз показали, що в Тернополі це найбільш масовий і найбільш улюблений вид спорту і гра відбувається, не зважаючи на погоду. Футбол – це гра командна, і перемагають не тільки там, де є найкраща професійна чи фізична підготовка кожного гравця, а там, де є справді командна гра. І так має бути кожного дня в нашому житті».

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

 «Ми віримо в те, що ці змагання будуть проводитись регулярно, по крайній мірі, ми так хочемо. Я думаю, що це приведе до популяризації футболу як в нашій області, так і в наших гостей».

Для кращих, кажуть організатори змагань, передбачили грошову винагороду.

ПЕТРО ЗАГУРСЬКИЙ, організатор турніру:

«Спочатку ми казали, що буде призовий фонд 10 тисяч, але в кінці ми його трошки збільшили. Добавили ще номінації «Кращий гравець» і «Кращий бомбардир». Також там буде грошова винагорода».

Втім, переможці змагань, тернопільська команда «Мурсія», кажуть – старалися не заради грошей.

ОЛЕКСАНДР ЮРЧАК, капітан команди «Мурсія»:

«Грошова премія – це не найголовніше. Найголовніше – перемога. Ми приймаємо участь в любих турнірах, на які нас запрошують. Ми організовуємо, стараємося, їздимо в різні міста. Ну і стараємося перемагати, що в нас получається дуже добре. Підготовка в нас йде на відповідному рівні, ми тренуємося в різних командах, в нас серйозні тренування. І, коли потрібно, ми збираємося в цей єдиний боєздатний колектив «Мурсія» і доводимо діло до логічного кінця».       

Другу сходинку посіла місцева команда «Мурсія-2», третю – «Динамо» із Луцька. Організатори ж турніру запевняють: робитимуть усе можливе, аби наступного року залучити ще більше команд, і сподіваються, що в подальшому проводитимуть не лише «Кубок Весни», а й «Кубок Осені».

 

залишіть коментар