У Тернополі створили новий футбольний клуб

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2016 о 19:12    422 переглядів

Все з нуля: нові власники, нові гравці,  новий футбольний тернопільський клуб. Про перший місяць «життя» та плани на майбутнє новоствореної «Ниви» дивіться далі.

На початку лютого цього року оголосили – футбольний клуб «Нива» розпускають. Як пояснює головний тренер команди Петро Бадло, не могли порозумітися із власниками.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ТПФК «Нива»

«Звертали на себе увагу, всі знають, що ми не виходили на поле, не їздили на виїзд, хотіли, щоб вони звернули на нас увагу. Вони цього не зробили. Потім ми розпустили всіх футболістів, всіх гравців, дали статус вільних агентів».

Тоді розпочали створення нової команди. Назвали її «Тернопільський професійний футбольний клуб «Нива». Нові власники вже придбали спортивну базу для тренувань.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ТПФК «Нива»

 «Спорткомплекс «Ватра». На ньому будуть будуватися спортивні площадки, футбольні площадки, футбольне поле будемо строїти там велике, щоби можна було приймати участь там вже і в другі в перші лізі, і так дальше». 

Вже практично місяць, як зібрали новий клуб «Нива». За цей період команда встигла взяти участь у кількох товариських матчах по області. Із чотирьох ігор: одну програли, одну виграли і дві зіграли в нічию. Тренер впевнений, це непоганий старт.

ПЕТРО БАДЛО, головний тренер ТПФК «Нива»

 «Молодих набрав, вон з сьомого року, восьмого року, шостого року, дітей, які тут вчилися, які тут тренувалися, в ДЮСШ були і так далі. От їх всіх зібрав і ми разом створили о таке от,  такі що от зараз, в даний момент,  бігають. Ну от молодьож. І робимо нову команду».

У вільне плавання пішли не всі футболісти із колишньої «Ниви», кілька залишилося і стартують у новому складі нової команди.

ІГОР КОХМАН, футболіст ТПФК «Нива»

«Кожен день тренування, в неділю деколи пауза, ну цієї неділі була гра, так що паузи не було.

Нова команда, нові гравці, вся молодь тернопільська зібралася.

Будується зовсім новий колектив».

Тернопільський професійний футбольний клуб «Нива»  починає все з нуля: спершу обласні турніри, далі всеукраїнський аматорський чемпіонат і, обіцяють, друга ліга.

 

залишіть коментар