У Тернополі затримали інспектора патрульної поліції під дією наркотиків

Автор:     Опубліковано: 29 Березня 2016 о 19:08    1 035 переглядів

Сьогодні у деяких ЗМІ Тернополя з’явилася інформація про те, що патрульну поліцейську вчора затримали у стані наркотичного сп’яніння під час роботи. Начальник патрульної поліції нашого міста не підтверджує і не спростовує стать патрульного-порушника, проте зазначає, перевірку працівників він провів із власної ініціативи.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник Управління патрульної поліції м. Тернопіль:

«Була ініціатива моя. Ми провели перевірку. Так сталось, що інспектор був під час виконання своїх службових обов’язків, перевірка попередня показала позитивний результат на вміст наркотичних речовин. Ми провели додатково ще одну перевірку в обласному наркодиспансері тернопільському, де також було виявлено факт наркотичного сп’яніння».

Володимир Струк каже, позапланову перевірку своїх підлеглих проводитиме і надалі.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник Управління патрульної поліції м. Тернопіль:

«Разом з працівниками з Управління внутрішньої безпеки, тобто так вимагає процедура, ми провели цю перевірку. Вибірково. Декілька екіпажів. Ми проводим перевірку всіх. Я вважаю, що таке потрібно проводити. Тобто постійно потрібно тримати особовий склад на контролі. Насправді поліцейські, які попадали на навчання, тільки почали працювати, вони всі проходили військово-лікарську комісію. Як вони сюди попали, як вони пройшли – це вже питання не до мене».

Володимир Струк розповідає, перед тим як заступити на зміну, всі патрульні проходять перевірку. Тому пояснити як в робочий час у крові одного із його підлеглих виявили наркотичні речовини він не може.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник Управління патрульної поліції м. Тернопіль:

«Приходить медсестра, яка перевіряє їхній зовнішній вигляд дивиться, ознаки, перевіряє їм тиск, серцебиття, тобто стандартна повірка йде. Абсолютно всіх патрульних перед тим, як вони заступають на зміну».

Наразі стосовно підозрюваного інспектора патрульної поліції проводять службове розслідування. Від виконання обов’язків його усунули до результатів перевірки. Також в Управлінні патрульної поліції Тернополя кажуть, якщо у вас є скарги на роботу їхніх працівників – звертайтесь на лінію 102.

залишіть коментар