У ТНПУ обрали «СтудМіс»

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2016 о 19:29    1 047 переглядів

У Тернопільському національному педагогічному університеті  обрали «СтудМіс». Зі слів організаторів, конкурс тут проходить вже другий рік поспіль. Із близько 30 дівчат до участі відібрали 12.

СЕРГІЙ ГУБАРЄВ, координатор конкурсу краси «СтудМіс України» в Тернопільській області:

«Ці конкурси проходять у всіх найбільших університетах нашого міста. Відповідно, це медичний, політехнічний, педагогічний та економічний університет. Студенти – це люди, які живі, активні, завжди мають власну позицію. Ну, звичайно, це конкурс краси, вони мають бути красиві. Але краса – для кожного поняття різне. Є внутрішня краса, є зовнішня краса. Як на мене, «СтудМіс» справжня має поєднувати ці риси в собі –  як внутрішню красу, так і зовнішню».

Організатори «Студміс ТНПУ – 2016» розповідають, передувала конкурсу тривала підготовка.

СОФІЯ ПЕКЛИЧ, організатор конкурсу «СтудМіс ТНПУ»:

«Приблизно два місяці ми з дівчатами проводили кожен день, це були репетиції буквально від чотирьох годин і далі. Вчили, знаєте, навіть найелементарніше – це просто ходити і посміхатися».

ЮЛІЯ ШУМСЬКА, організатор конкурсу «СтудМіс ТНПУ»:

«Ну, для організаторів це, звичайно, не два місяці. Оскільки цілі канікули пройшли у нас в роздумах стосовно сценарію, стосовно всіх запланованих різних деталей. Ну, сподіваємося на позитивні відгуки».

Під час конкурсу красуні демонстрували свої таланти: грали на музичних інструментах, співали пісні, танцювали, читали вірші. Проявляли і кмітливість, відповідаючи на різноманітні питання. А ще – дефілювали у купальниках та вечірніх сукнях.

У підсумку, «СтудМіс ТНПУ – 2016» стала першокурсниця Вікторія Мульська. Дівчина каже – у подібному конкурсі взяла участь вперше, про що не шкодує.

 ВІКТОРІЯ МУЛЬСЬКА, переможниця конкурсу «СтудМіс ТНПУ»:

«Мене підштовхнули мої одногрупники, мої близькі мені люди. Сказали, щоб я спробувала себе в цьому конкурсі. Побачили в мені, видно, якийсь потенціал. І я вирішила спробувати, не даремно».

Тепер Вікторія представлятиме свій навчальний заклад на обласному етапі конкурсу, який відбудеться 23 травня. Переможниця останнього боротиметься за титул «СтудМіс України – 2016».

 

 

залишіть коментар