Учні Тернопільщини розповіли, як бережуть і охороняють природу

Автор:     Опубліковано: 29 Березня 2016 о 19:07    956 переглядів

З танцями, піснями та віршами школярі Тернопільщини розповідали, як треба берегти природу. В еколого-натуралістичному центрі проводять обласний етап  ХV Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

У конкурсі агітколективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» традиційно беруть участь усі райони Тернопільщини. Цього року приєдналися ще й міста обласного підпорядкування: Бережани, Кременець і Чортків. Учні презентують свою природоохоронну роботу з питань збереження ґрунтів і земельних ресурсів.

ТЕТЯНА КУХАРСЬКА, заступник директора з навчальної роботи обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

«Тема сьогоднішнього конкурсу: «Раціональне використання та збереження  земельних ресурсів України». Тема є дуже така актуальна для Тернопільської області, оскільки наша область все-таки є аграрна і ґрунти, землі – це одне з наших багатств».

Над своїми проектами школярі працюють протягом року. Вони повинні зробити дослідницьку, практичну та просвітницьку роботу.  Для прикладу, учасники із Бережанського району велику увагу приділили застосуванню знань на практиці.

ПАВЛО БАРАН, екологічна агітбригада «Водограй»

 «Стараємося допомогти природі, щоб вона могла так як і ми розвиватися, рости. Наприклад, перед святом Тараса Шевченка, прибирали в парку, наш 9-й клас.

ВАСИЛИНА МАРКІВ, екологічна агітбригада «Водограй»

«Ще ми  розчищали село від пластмасових бутилок, від сміття різного».

ПАВЛО БАРАН, екологічна агітбригада «Водограй»

 «Садимо дерева, берізки».

Цьогоріч на обласний етап  конкурсу зареєстрували 21 команду, кожна із яких наполегливо готувалася і сподівається на першість. Переможець може бути лише один, проте, зазначає Тетяна Кухарська, буде кілька номінацій, аби відзначити якомога більше учасників і їхніх робіт.

ТЕТЯНА КУХАРСЬКА, заступник директора з навчальної роботи обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

 «В нас є спеціально така шкала оцінки. Журі працює компетентне, які вже мають досвід багато років проведення такого конкурсу. В нас оцінюється все: і робота дітей, і практична їхня робота, їхні реквізити, костюми, режисура і акторська майстерність».

Переможці представлятимуть область у Херсоні на всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться у травні.

залишіть коментар