В міськраді підготували проект змін до бюджету

Автор:     Опубліковано: 2 Березня 2016 о 19:47    536 переглядів

Виконавчий комітет міськради затвердив проект змін до бюджету Тернополя на 2016 рік. Відповідно до нього, мають намір розподілити кошти, які залишилися станом на 1 січня. Це – понад 69 мільйонів гривень. З них понад 17 мільйонів 700 тисяч гривень передбачено на потреби управління освіти і науки. Зокрема, 3 мільйони виділили на харчування у дитячих дошкільних закладах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Понад 7 мільйонів гривень – на капітальний ремонт приміщень і придбання обладнання для шкіл і дитячих садочків. 4 мільйони гривень ми виділяємо  для проведення ремонту асфальтобетонного покриття на території садочків і під’їздів до дитячих садочків. Майже 3 з половиною мільйони гривень виділяється як поточні видатки для дошкільних навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл з тою метою, щоб в батьків перестали збирати кошти на будь-які мілкі побутові потреби. Тобто, ми ці кошти виділяємо, і з цього часу буде діяти сувора заборона збору будь-яких коштів з батьків для потреб школи».

Майже 25 мільйонів гривень спрямували на житлово-комунальну галузь. Це, серед іншого, кошти на поточний ремонт доріг, капремонт дворів, програму термомодернізації.

 СЕРІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Майже 4 з половиною мільйони гривень на об’єкти благоустрою. Це проведення реконструкцій бульвару Просвіти, бульвару Петлюри, а також – площі Степана Бандери. 500 тисяч гривень – на капітальний ремонт світлофорів. 5 мільйонів – це реконструкція набережної Тернопільського ставу в напрямку пляжу «Циганка» під відпочинково-прогулянкову зону. 1,6 мільйона гривень – це облаштування міського кладовища на вулиці Бригадній. 450 тисяч – ремонт Будинку печалі на Микулинецькому кладовищі».  

Також в проекті змін до бюджету передбачені гроші на програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Ще  понад 11 мільйонів 600 тисяч отримує транспортна галузь. Більше 670 тисяч виділять «Тернопільелектротрансу» на капремонт тролейбусів, майже 9 мільйонів – на будівництво тролейбусної лінії, та понад 2 з половиною мільйони – на реконструкцію контактно-кабельної мережі.

 СЕРІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Галузь культури отримує більше 3 з половиною мільйонів гривень. Ці кошти підуть, в основному, це 100 тисяч на оновлення комп’ютерної техніки в бібліотеках міста, 380 тисяч гривень – на капітальний ремонт громадського туалету в парку Національного Відродження. В цьому році ми хочемо відновити і запустити в роботу 2 громадських туалети, які раніше були в Тернополі. Один з них – на масиві «Дружба», при вході в парк «Топільче», і другий – це в парку Національного Відродження».   

Також 2 мільйони гривень мають намір виділити на будівництво пам’ятника Небесній Сотні на Площі Героїв Євромайдану. Ще 500 тисяч – на інвентаризацію земель, та 400 – на програму профілактики і протидії злочинності «Безпека міста». Не оминули увагою і галузь охорони здоров’я.

 СЕРІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«1 мільйон 680 піде на виплату заробітної плати та енергоносіїв для потреб медицини, оскільки, на жаль, Уряд, знову ж таки, не фінансує в повній мірі, всі потреби медицини, і ми змушені давати кошти з міського бюджету. 820 тисяч піде на придбання обладнання для потреб перинатального центру лікарні № 2, 950 тисяч гривень – для проведення капітального ремонту центральної дитячої поліклініки на вулиці Федьковича».

Передбачені в проекті і кошти на придбання обладнання для дитячої стоматполіклініки, капітальний ремонт приміщень для нової амбулаторії на «Сонячному», ремонт під’їзних шляхів до міської лікарні № 2 та дитячої лікарні, а також – на придбання медикаментів. Усі зміни до бюджету розглянуть на черговій сесії міської ради, яка, нагадаємо, відбудеться 3 березня.

 

залишіть коментар