В Тернополі відкрили виставку, присвячену війні на Донбасі

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2016 о 19:49    351 переглядів

«Історія війни за незалежність. Донбас». Виставка просто неба під такою назвою почала діяти у Тернополі, біля пам’ятника Івану Франку. На стендах – ключові епізоди сучасних подій в Україні.  Виставку відкрили спільними зусиллями представників Служби безпеки України та Тернопільської міської ради.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Власне, виставка має декілька завдань. З одного боку, нагадати мешканцям міста, гостям розвиток подій на Сході. Коротенько дається інформація щодо діяльності управління Служби безпеки України з виявлення диверсійно-розвідувальних груп, протидії терористичним групам, роботі по протидії нелегальному обігу зброї, вибухівки».   

До слова, текст на стендах написаний двома мовами: українською та англійською, аби дізнатися більше про війну на сході України могли й іноземні гості.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Одним з завдань цієї виставки є робота з іноземцями. Роз’яснення, що, все-таки, події на Сході – це не є громадянський конфлікт, а що це є конфлікт, інспірований з боку Російської Федерації. Тут, на слайдах, на банерах, показані, власне, докази того, яким чином Російська Федерація провокувала такі конфлікти не тільки на території Донецької і Луганської областей, а також на території Одеської області та інших областей». 

Зі слів Леоніда Бицюри, у Тернополі експозиція пробуде протягом двох тижнів, після чого помандрує районними центрами області. Подібні виставки проходять і в інших містах України.

 

залишіть коментар