В зоні АТО загинув колишній голова Збаразької райдержадміністрації

Автор:     Опубліковано: 4 Березня 2016 о 19:13    479 переглядів

Ще не встигла Тернопільщина відійти від звістки про смерть Андрія Питака, головного спеціаліста управління соціальної політики Тернопільської міськради, який загинув в АТО 1 березня. Як знову горе.

Сьогодні вночі під Маріуполем, потрапивши у засідку, від куль сепаратистів, загинув колишній голова Збаразької райдержадміністрації – Юрій Горайський. Разом із ним загинув ще один боєць з Одеси.

Народився Юрій Горайський у  1977 році у селі Біла Тернопільської області. У 18 років одружився. У подружжя двоє доньок.

Знайомі відзиваються про Юрія, як про гідну, добру та порядну людину. На фронт, кажуть, відправився не вагаючись.

ІГОР ПОБЕР, знайомий Ю. Горайського

«Ми з ним зустрілися отут біля «Народної самооборони», вони грузили якийсь груз і відправляли в АТО і він був у воєнній формі. «Юра, як справи», він каже, відповів: « Я зараз в АТО, там нема фальші, там все по-справжньому, там нема того, що тут». І він  віддав своє життя тому, щоб захищати свою сім’ю, свою родинну, свою рідну Збаражчину, Тернопільщину, нашу Батьківщину від ворога, який є на сьогоднішній день на Сході. Для мене це просто страшенна втрата, бо дійсно, Юра був справжнім, таким, яким має бути справжній українець».

Нагадаємо, Юрій Горайський свого часу очолював Збаразьку районну державну адміністрацію, активно займався волонтерською діяльністю, спільно із побратимами створив штаб «Народного спротиву» у Збаражі. На фронт пішов добровольцем.

Висловлюємо співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять Герою.

залишіть коментар