Володимир Шумило показав свій «Зачарований Тернопіль»

Автор:     Опубліковано: 31 Березня 2016 о 19:15    546 переглядів

ВОЛОДИМИР ШУМИЛО, художник:

«Коли я був малий, народився, мав десь піврочку, наш будинок, нашу квартиру затопило. Тоді моя мама з батьком перебралися, і поселили нас в художню майстерню. Моя мама покійна завжди говорила, каже: «Ти, сину, нанюхався тої фарби, і став тим художником». 

Персональну виставку художника Володимира Шумила відкрили у Тернопільському кооперативному торгівельно-економічному коледжі. Експозиція зібрала 27 живописних полотен, написаних за останні кілька років.

ВОЛОДИМИР ШУМИЛО, художник:

«Ця виставка… Я до неї йшов трохи довго, в деякій мірі. Але для кожного художника виставка, ви розумієте, – це якийсь, напевно, певний етап прожитого життя. І для мене, як для кожного художника, ця виставка дуже багато значить, тому що вдалося насправді зібрати трохи робіт і показати людям наразі своє мистецтво».   

Назва виставки – «Зачарований Тернопіль». Відповідно, полотна із краєвидами міста займають левову частку експозиції. Підписів до картин немає: художник каже, хоче аби люди самі впізнавали знайомі куточки рідного міста.

ВОЛОДИМИР ШУМИЛО, художник:

«Моє завдання було передати ту красу рідного міста, різні, скажемо так, сюжети Тернополя. Для мене вони дуже дорогі, тому що я народився і виріс в Тернополі, провів все дитинство, і я просто зачарований нашим містом».     

Окрім пейзажів, присвячених Тернополю, в експозиції є також натюрморти, портрети, а ще – роботи з пленеру у Карпатах.

Виставку картин Володимира Шумила відкрили у рамках проекту творчої групи «Удін і компанія». На черзі – й інші митці об’єднання.

ЄВГЕН УДІН, Заслужений художник України:

«Буде Микола Кафтан, чудовий талановитий живописець, який піднімає тему Майдану, тему агресії… Чудова має бути виставка, він готується, і якраз після Шумила будемо відкривати його виставку».     

Діятиме виставка робіт Володимира Шумила близько місяця.

залишіть коментар