Всеукраїнський дитячий правовий форум вдев’яте розпочався у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2016 о 19:24    595 переглядів

Всеукраїнський дитячий форум «Формула успіху правової держави очима дітей» вже вдев’яте розпочався у Тернополі. Окрім цього друга школа-ліцей має ще кілька підстав для свята.

НАТАЛЯ БІЛОУС, заступник директора ТНВК ШПЛ №2:

«Тішимся тим, що в рамках оцього Всеукраїнського форуму проходить День народження ліцею. Тобто в нас відкрився ліцей і, в принципі, ми дуже гордимося цією подією і саме 60 років закладу і таких 3 в 1. Дуже надіємся на позитивні враження, надіємся на враження від нашого Файного міста Тернополя, ну, і я думаю, що гарно проведуть час наші друзі і ми в них дізнаємся щось нового».

Започаткували правовий дитячий форум ще у 2005-му році в Києві. Проте щорічно його проводять лише у Тернополі.

РАЇСА ЄВТУШЕНКО, головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України:

«В Тернопіль з’їжджаються команди зі всієї України, в тому числі зі Сходу. Приїжджають діти, які жодного разу не були на Західній Україні, не знають що це таке. І завдяки таким форумам, таким дійствам, з одного боку, дійсно, ми от кладем такий чергову цеглинку в розбудову нашої правової держави, а з іншого боку – ми руйнуєм якісь стереотипи. Стереотипи дітей, вчителів, які живуть в східній Україні щодо західної України і навпаки».

ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК ШПЛ №2:

«Він у нас проходить у такому дуже дружньому спілкуванні на теми сучасних проблем суспільства. Це подолання соціального сирітства, це формування громадянської совісті. Є команди, які протягом 9-ти років не пропустили жодного форуму – це Кривий Ріг, це Цюрюпінськ і це Рівне. А так – команди змінювались».

Цьогоріч у форумі взяли участь команди із 12 областей України. Школярі із Кривого Рогу кажуть, їхній проект цікавий та актуальний. У своєму місті вони його ще не презентувати.

ВЛАДИСЛАВ ПРОКОПЧУК, учень 9-го класу Криворізької ЗОШ №111:

«Ми підготували роботу на тему: «ЗМІ як засіб формування громадської думки. Шляхи підвищення медіаграмотності». Ми розказуємо, що таке ЗМІ, шляхи підвищення медіаграмотності та проблема пропаганди, оскільки зараз йде інформаційна війна».

До речі, у рамках форуму для його учасників підготували екскурсії та цікаві зустрічі.

 

залишіть коментар