33 команди тернопільських школярів змагатимуться у військово-патріотичній грі

Автор:     Опубліковано: 19 Квітня 2016 о 19:06    663 переглядів

Більше трьох сотень учнів тернопільських шкіл сьогодні вишикувались на Театральному майдані, там відбулося урочисте відкриття міського етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Цьогоріч на міському етапі військово-патріотичної гри представили 33 команди. «Сокіл» це учні 10-х класів, «Джура» – 6-8х.

 ВАЛЕРІЙ БОНДАР, головний суддя гри «Сокіл» («Джура»)

«Змагання будуть проводитися на базі 20-ї школи. Основні змагання – це військовий етап. Включає в себе: «Рятівник», збирання і розбирання автомата Калашникова, стрільба з мілко-каліберної гвинтівки і стройовий поряд. Перед цим проходив етап в парку «Топільче».

Урочисте відкриття розпочалося із підняття українського прапора, на правах переможців минулорічних змагань, це зробили учні 24 школи. Запевняють, цьогоріч спробують довести свою першість знову.

АНАСТАСІЯ, учасниця змагань (ТЗОШ  24)

«Ми тренуємося так, як і минулого року, так і сьогодні. Кожен ранок приходимо, зранку маршируємо. Туризм ми вже пройшли, тому ми виграли, бо ми тренувалися. Зараз готуємо стройову, бо змагання будуть, медицину вчимо, історію питання вивчаємо. І в загальному готові».

Тренують не лише навики і знання, але й дбають про зовнішній вигляд команди.

 АНАСТАСІЯ, учасниця змагань (ТЗОШ  №24)

«Сокіл», старша команда, вона має чорні костюми, «Джура» має чорно-білі».

АЛІНА, учасниця змагань (ТЗОШ  №24)

«Ну ось це – це прапор нашої школи: червоний колір символізує старшу школу, оранжевий – середню і жовтий молодшу».

АНАСТАСІЯ, учасниця змагань (ТЗОШ  №24)

«І квітка також символіка школи».

Проте, не лише минулорічні переможці налаштовані рішуче. Учасники змагань з 26-ї школи запевняють, зрозуміли помилки з попередніх років і цього разу таки виборють першість.

ТЕРЕЗА, учасниця змагань (ТЗОШ №26)

«Беру другий раз участь у цих змаганнях, налаштовані на перемогу всі»

 ОЛЕКСАНДР, учасник змагань (ТЗОШ №26 )

«Наша команда – це дружній колектив , який підтримується один одним і ніколи не зраджує. Звичайно, дух буде тільки на перемозі  і все. Головне тільки думати, що ми виграємо. Тоді наші результати будуть звичайно кращі».

Підбиватимуть підсумки змагань 23 квітня і переможці міського етапу представлятимуть Тернопіль на обласному рівні.

 

залишіть коментар