Більше 1000 поліцейських охоронятимуть спокій жителів Тернопільщини під час свят

Автор:     Опубліковано: 28 Квітня 2016 о 19:16    286 переглядів

Для того, щоб тернополяни та жителі нашої області під час свят почувалися захищено правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до 10-го травня.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Що це значить? Це значить те, що всі першотравневі свята, пов’язані з святкуванням свята Христового Воскресіння, а також 8-9 травня – це дні пам’яті та примирення, працівники поліції будуть забезпечувати побічну безпеку в місцях масового перебування людей, в місцях святкування, а також в місцях, де будуть проводитися культові Богослужіння».

В окремих населених пунктах області робота правоохоронців буде ще пильнішою.

РУСЛАН БАЛИК – заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«В нас на території області є 26 населених пунктів, де проводяться Богослужіння почергово, де буде особлива увага. А також в нас є 4 населених пункти, на території Кременецького та Шумського районів, які в минулому році, де були певні протистояння на міжконфесійному ґрунті і також буде особлива увага прикута до цих населених пунктів, щоб люди могли спокійно відсвяткувати та не було ніяких протистоянь, з боку тої чи іншої громади».

Також в обласному Управлінні національної  поліції запевняють, аби не допустити крадіжок та порушення громадського порядку, патрульні поліцейські будуть чергувати додатково. У вечірній та нічний час до роботи патрульних долучиться і Національна Гвардія.

 

залишіть коментар