Газовики просять тернополян перевірити свої дані

Автор:     Опубліковано: 8 Квітня 2016 о 18:48    296 переглядів

З 1-го квітня 2016-го року втупили в дію окремі положення Закону України про ринок природного газу, а також Кодексів про постачання і транспортування природного газу для газотранспортних та розподільних підприємств.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Згідно цих змін передбачається, що споживачу ми, як газотранспортна, газорозподільна організація, а також газопостачальна організація повинні надати відповідні заяви-приєднання. Тобто буде одна заява-приєднання від ПАТ «Тернопільміськгаз» і ще заява-приєднання від ДП «Газпостач». В цій заяві-приєднання зафіксовуються всі дані, які є по споживачу».

Дані, про які йдеться в заяві це – адреса, особовий рахунок, газові прилади, номер лічильника і тому подібне. Споживач повинен звірити цю інформацію та у випадку розбіжностей виправити її.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Якщо він погоджується, то він повинен підписати цю заяву-приєднання і також повернути в ПАТ «Тернопільміськгаз» і ДП «Газпостач». Якщо споживач не поверне заяву-приєднання і відповідні інші документи – вона вважається такою, що споживач погодився це зробити. У випадку якщо споживач не погоджується це зробити – він зобов’язаний припинити постачання природного газу. Тобто він не має права використовувати природній газ».

У «Тернопільміськгазі» пояснюють, немає різниці є у вас газовий лічильник чи ви сплачуєте у відповідності до встановлених норм, заяви-приєднання все-рівно потрібно буде заповнити. До речі, тих, у кого лічильника немає – невдовзі чекають зміни.

ВІТАЛІЙ БОБРІВЕЦЬ, голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Законодавець визначив, що буквально до року часу, максимум до півтора, по всій Україні буде забезпечено споживача лічильником природного газу. Це робиться за рахунок коштів ПАТ «Тернопільміськгаз», але якщо споживач хоче швидше – він може безумовно це зробити за власний кошт».

Віталій Бобрівець каже, протягом місяця-півтора усім тернополянам доставлять заяви-приєднання працівники відповідних газових установ. Разом із цими додатками людям вручатимуть роз’яснювальні листи. Також всю необхідну інформацію можна знайти на сайтах «Тернопільміськгазу» та «Газпостачу».

 

залишіть коментар