Юні інспектори дорожнього руху продемонстрували свої навички

Автор:     Опубліковано: 26 Квітня 2016 о 21:27    450 переглядів

Юні інспектори дорожнього руху зі всієї області з’їхалися у село Великий Глибочок, щоб позмагатися за першість. Кращих визначали працівники відділу, який здійснює нагляд за безпекою дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУНП в області.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Я бажаю, щоб звідси всі поїхали не з пустими руками, щоб поїхали всі з відповідними грамотами, кубками, але, звичайно, переможе, найкращий. Бажаю вам всім перемог, і щасливо і радісно провести ці змагання».

Команди демонстрували свої знання Правил дорожнього руху, жести регулювальника, вміння найвправніше керувати велосипедом та надавати першу медичну допомогу.

СНІЖАНА МОСКАЛИК, член команди ЮІР Чортківського району:

«Ми вчимо ці дорожні правила для того, щоби в подальшому ми могли десь працювати, щось допомагати і використовувати ці правила на дорогах. Можливо, хто буде водієм, якісь професії буде вибирати собі».

КАТЕРИНА ШМІГЕЛЬ, член команди ЮІР Збаразького району:

«На мою думку, це є дуже важливо. Тому що правила дорожнього руху потрібно знати всім, адже ми живем в сучасній країні, коли дуже багато доріг і нам потрібно знати правила дорожнього руху, щоб не потрапляти в ДТП і знати як поводитись на дорозі».

Організатори змагань вручили призерам  кубки, дипломи та подарунки.

залишіть коментар