«Київ», «Англію» та «Бучач» представили у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 6 Квітня 2016 о 19:10    452 переглядів

Наступного року бучацький живописець Анатолій Рудницький відзначатиме двадцяту річницю своєї творчості. За цей час його картини, зокрема у Тернополі,  були представлені кілька разів.

 ІГОР ДУДА, директор обласного художнього музею

«Втретє вже у виставковій залі художнього музею проводимо виставку бучацького художника Анатолія Рудницького. Втретє: в 2006-му, в 2009-му, ну і зараз через так, скільки то вже пройшло? Сім років».

На полотнах художник, олією та акрилом,  зображає пейзажі й архітектуру.

ІГОР ДУДА, директор обласного художнього музею

 «Цей зал давно вже не був такий осяяний такими фарбами, такими барвами. Це краєвиди переважно. Він якраз займається краєвидами, але він знайшов ту межу, знаєте, між реалістичним зображенням і модерновим сприйняттям його».

Сам автор розповідає, не слідує академічній манері малювання: композиція, техніка і виконання роботи для нього є другорядними, найважливішим для митця є емоції та враження. Проте, Анатолій Рудницький зазначає, ці враження повинні бути позитивними, тому ніколи не працює у поганому настрої.

АНАТОЛІЙ РУДНИЦЬКИЙ, художник, автор виставки

 «Стиль? Ну я називаю його так – надвраження. Я людина емоційна сама по собі, і манера виконання, я як зробив рисунок і не поправляю, так виставляю всю мозаїку, виліплюю, і тому багато пропусків, це так спеціально задумано і це так характерний почерк».

Також характерно для художника  створювати серії робіт, назви яких відображають місця творчості.  На даній виставці він представив півсотні картин із кількох серій.

АНАТОЛІЙ РУДНИЦЬКИЙ, художник, автор виставки

«Для мене характерно серіями працювати. Тобто одна тема я її розробляю від 10 до 20, 30 полотен. Представлені головним чином ту краєвиди «Києва», ще із серії «Англії», краєвидів англійських, і ще в Тернополі я не виставляв, це «Бучач».

Вже цієї осені Анатолій Рудницький планує відкриття своєї персональної виставки у Кракові. А тернополяни з картинам бучацького художника зможуть познайомитися до 19-го квітня.

залишіть коментар