Меблі та обладнання із Франції отримав обласний тубдиспансер

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2016 о 19:22    678 переглядів

Меблі та обладнання із Франції отримав обласний протитуберкульозний диспансер. Зокрема, медичному закладу передали близько 60 ліжок.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, директор міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Тернопільській області:

«Це не є функціональні ліжка, але вони добротні, хороші ліжка, які практично нові. Це один із перших закладів і один із перших головних лікарів, з яким ми започаткували гуманітарну справу по доставці в Україну, зокрема, в Тернопільську область медичного обладнання, функціональних ліжок, все, що необхідно лікувальним і соціальним закладам області. На сьогоднішній день конкретно в тубдиспансер ми вже десь доставили до 100 ліжок за весь час».

Отримав медичний заклад також кухонне обладнання та інвентар.

ВАДИМ РУДИК, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру:

«На протязі останніх 10 років ми плідно співпрацюємо з регіональним представництвом ЮНЕСКО. Відповідно, отримуємо допомогу, які за всі ці роки, я думаю, досить суттєво покращила умови перебування наших пацієнтів в нашому закладі. Можу тільки подякувати і наша співпраця, маю надію на майбутнє, також буде плідною. Вдячність висловлюю, напевно, і французькій стороні, які спочатку цей груз весь готують, під ті замовлення, під ті заявки, які ми маємо».

Доставити гуманітарний вантаж в Україну фінансово допомогли в облдержадміністрації. Обласний департамент охорони здоров’я, каже його директор, тісно співпрацює із благодійними організаціями щодо надання такої допомоги медичним закладам області. В той час, коли є недофінансування галузі, це питання доволі актуальне.

ВОЛОДИМИР БОГАЙЧУК, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми вже від початку року отримали гуманітарну допомогу для обласної лікарні. Це  високотехнологічне обладнання, це ліжка, тумбочки, різний інвентар. Також сьогодні ми є учасниками якраз тої допомоги, яка передається протитуберкульозному диспансеру. Очікуємо зараз десь покращити ситуацію щодо забезпечення районних лікарень, не тільки обласних закладів».   

ЮРІЙ ЮРИК, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми готові всіма силами популяризувати якраз цей напрямок,тому що він для нас важливий. Це напрямок міжнародної співпраці, і саме це ті позиції, які в охороні здоров’я нам зараз потрібні. Це сучасні технології, це підтримка закладів охорони здоров’я в Тернопільській області. І взагалі, сам весь процес говорить про розширення міжнародної діяльності як загалом державних органів в Тернопільській області, так і громадських організацій».

В перспективі, кажуть сторони, ще чимало спільних планів, які мають намір реалізувати. Зокрема, розповідає Юрій Юрик, це стосується гуманітарної підтримки закладів охорони здоров’я, допомоги учасникам АТО та культурних заходів.

залишіть коментар