Михайло Цимбалюк офіційно очолив «Батьківщину» Львівщини

Автор:     Опубліковано: 6 Квітня 2016 о 19:00    929 переглядів

Михайло Цимбалюк офіційно очолив Львівську обласну парторганізацію Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». За його кандидатуру проголосували усі без виключення делегати виборної конференції. До грудня минулого року Михайло Цимбалюк виконував обов’язки голови обласної партійної організації.

У конференції взяла участь і лідер політичної сили Юлія Тимошенко. Спілкуючись із журналістами, політик заявила: «Батьківщина» виходить з переговорного процесу про створення нової коаліції та переходить у «демократичну проєвропейську опозицію».

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО, лідер ВО «Батьківщина»:

«Ми йдемо на боротьбу проти знищення економіки України, проти знищення життя кожної української родини. Але, в той же час, якщо в парламенті будуть народжуватися ті законопроекти, які реально потрібні країні, які можуть допомогти людям в цей складний час, наша команда в парламенті буде голосувати за те, що ми вважаємо правильним і що ми вважаємо ефективним».  

Юлія Тимошенко переконана: перехід до парламентської опозиції є наразі єдиним правильним рішенням.

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО, лідер ВО «Батьківщина»:

«Насамперед ми мусимо провести всі необхідні розслідування, які стосуються корупції на бюджетних грошах, які стосуються роботи тіньової сфери в політико-олігархічній змові. Ми зобов’язані дослідити те, як працюють державні корпорації, державні монополії. Ми зобов’язані підняти на самий високий рівень вимоги, які сформував Український бізнес-форум, де були присутні більше 200 підприємницьких асоціацій».

Також політик нагадала про умови, які «Батьківщина» висувала для створення нової коаліції. Зокрема, негайно виконати вимоги малого і середнього бізнесу, продовжити мораторій на продаж сільгоспземель до 2019 року, повернути фермерам пільгову систему оподаткування та надати їм підтримку із бюджету, скасувати податок на пенсії, встановити ринково обґрунтовані тарифи, та ще низка вимог у політичній площині.

Про перехід в опозицію до нинішньої влади заявила і львівська «Батьківщина». Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Михайло Цимбалюк:

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» переходить в опозицію і на місцевому рівні. Бо обов’язково потрібно контролювати владу на місцях. Ми уважно стежитимемо за усіма діями очільників області, перевірятимемо кожне їхнє рішення, напрацьовуватимемо свої пропозиції розвитку регіону».

 

4 Comments

залишіть коментар