На Новому Світі прибрали березовий гай

Автор:     Опубліковано: 8 Квітня 2016 о 19:10    357 переглядів

У Тернополі триває загальноміська толока. В міській раді кажуть: за п’ять днів вдалося прибрати вже чимало об’єктів. За словами заступника начальника міського управління ЖКГ Олега Соколовського, особливістю цьогорічної толоки є її масовість.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ну, наприклад: тільки парк Загребелля, сьогодні, оці п’ять днів, і завтра – 1000 чоловік. Це дуже багато, це на 300 гектарів. Правда, і забруднення дуже високе. Хочеться до тернополян звернутися: шановні, приходите в парк Загребелля, будь-який парк, навіщо смітити? Щоб ми вже п’ятий «Камаз» сміття вивозили, ну це занадто».

Прибиранням, кажуть в міськраді, охоплене усе місто. Визначили 80 пунктів.

ВОЛОДИМИР ДІДИЧ, заступник міського голови Тернополя:

«Всі підрозділи не тільки міської ради, а й всього міста залучаються, прибирають, приводять у порядок, у відповідність і ті території, які прилягають безпосередньо до підрозділів, і ті території, які є, назвемо так, безгосподарними, безхазяйними, які станом на сьогоднішній день просто нікому не виділені в користування, такі, як ця територія на якій ми зараз знаходимося. Настало тепло, скоро свято. Місто має бути чистим, прибраним. Ви ж вдома також прибираєте, правда?».   

До слова, сьогодні працівники міської ради наводили лад в березовому гаю, що на вулиці Новий Світ.

ОЛЕНА ІВАНІЛОВА, державний реєстратор нерухомого майна:

«- Важко, взагалі, працювати?

– Ні. Звичайно, що ні. На природі завжди гарно і добре.

– А яке сміття отут найчастіше знаходите?

– Пляшки пластмасові, пакети. Таке».

В міській раді кажуть – в подальшому тут мають намір облаштувати місце для відпочинку тернополян, які мешкають неподалік.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради:

«Дуже чудова тут місцина, дуже гарне місце, але, на жаль, надзвичайно засмічене. І в планах міської ради є тут влаштувати гарну зону рекреації, зону відпочинку. Ми бачимо, що тут тихо, спокійно, досить гарно, але, на жаль, тут дуже багато сміття. Тому от перше, з чого ми починаємо сьогодні – це прибираємо сміття, а вже наступні етапи – це буде влаштування, власне, такої рекреаційної зони, щоби було приємно відпочивати там мешканцям, діткам гратись, а не серед сміття десь тут ходити».   

На цьому прибирання у місті не закінчується. Взяти у ньому участь запрошують всіх охочих.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ще буде завтра в нас толока, завтра будемо ще висаджувати дерева, будемо прибирати багато територій. Хто бажає – підключайтесь, Ми дамо рукавиці, дамо мішки. Прибираємо наше місто і живемо в європейському місті».

 

залишіть коментар