На Тернопільщині відновлять кілька військових містечок

Автор:     Опубліковано: 14 Квітня 2016 о 19:01    986 переглядів

На Тернопільщині продовжують відновлювати військову інфраструктуру. В області мають намір відродити кілька військових містечок. Потреба у цьому, запевняють, є.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Військове містечко в місті Тернопіль не може розмістити ту кількість людей, понад 2 з половиною тисячі, які знаходяться в цій військовій частині, знаходяться в зоні проведення Антитерористичної операції. По поверненню цих людей назад їх десь треба розміщати».  

Одне з таких військових містечок – у Теребовлі. На його відновлення Міністерство оборони виділило 14 мільйонів гривень. Роботи там вже розпочали. Оскільки приміщення тривалий час залишалися без обслуговування, вони потребують капітального ремонту.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Капітальний ремонт штабу управління, казарм, плацу, їдальні. Дівчата, я тут був ще місяць тому. Ви не уявляєте, що тут було. А зараз побілено, покрашено, і це все починає змінюватись на лице. Я думаю, що до кінця року ми будемо свідками того, що тут будуть служити щонайменше півтисячі військовослужбовців».    

Крім того, каже Степан Барна,  4 мільйони гривень виділили на відновлення військового містечка у Чорткові та ще 2 – на інфраструктуру частини у Тернополі.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми плануємо також відновлення військової частини в Бережанах із можливістю перепрофілювання Бережанської колонії під військову частину. Там в нас будуть залучені мінімальні цифри, вони там будуть складати в еквіваленті максимум, якщо Бережанська колонія, це по моєму проекту, максимум 1,5-2 мільйона гривень. І готується проектно-кошторисна документація по відновленню військової частини в Кременці».

залишіть коментар