На Великодні свята на Тернопільщині очікують дощі

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2016 о 20:05    591 переглядів

За прикметами, яка погода на Благовіщеня така буде й на Великдень. Таких передбачень у народі є чимало, проте, аби ви знали чого чекати, наші кореспонденти розкажуть, якою погода буде на свята.

Початок останнього весняного місяця відзначиться нестійкими погодними умовами. Вже з перших чисел травня, через проходження атмосферних фронтів, синоптики очікують різкі перепади температури.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«Спостерігатимуться опади у вигляді дощу, практично щодня. Подекуди з грозами, градом і посиленим  вітру. Проте температурні показники будуть достатньо високими, за винятком суботи, коли ми очікуємо проходженням холодного атмосферного фронту, з максимальними температурами в день 11-16 градусів тепла».

Далі синоптики прогнозують, зростання температури повітря до 15-20 градусів вище нуля.

 ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «1 травня, на Великдень, вночі без істотних опадів, вдень короткочасні дощі, грози, подекуди з градом і шквалистим посиленням вітру. Температурні показники вночі  коливатимуться від 2 до 7 градусів тепла, денні 15-20 градусів вище нуля. 2-го-3-го травня вночі місцями вдень по всій території короткочасні дощі, з температурами повітря, вночі 5-10 градусів тепла, вдень 15-20 вище нуля».

Подібну погоду в гідрометеоцентрі прогнозують до 5 травня.

залишіть коментар