Надзвичайники зі всієї області демонстрували свої вміння у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 22 Квітня 2016 о 19:11    447 переглядів

На території навчально-рятувальної бази Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області провели чемпіонат з пожежно-прикладного спорту. Участь у змаганнях взяли 19 команд із всіх районів Тернопільщини.

 ЛЮБОМИР КРУПА, перший заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Ми бачимо перед собою найкращих спортсменів, найкращих бійців пожежної служби, рятувальної служби, служби надзвичайних ситуацій. Це люди, які кожного дня тримають виклик, їхня робота є благородна».

Змагання вогнеборців проходило у 5 етапів: подолання 100-метрової смуги з перешкодами,  підйом штурмовою та висувною драбинами у вікно четвертого поверху навчальної башти, пожежна естафета та бойове розгортання.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНС України в Тернопільській області:

«Не випадково ми проводимо саме в період, коли недавно 17-го квітня ми відзначали державне свято – День працівників пожежної охорони. Наш приз за 100-метрову смугу з перешкодами перше місце отримає команда імені Геннадія Володимировича Тартака – полковника, професіонала пожежного, чорнобильця, спортсмена, який у 1979 році перший з тернопільських вогнеборців захистив звання Майстра спорту з пожежно-прикладного спорту».

Найкращу ж спортивну підготовку продемонстрували працівники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в області.

 

залишіть коментар