Недалеко від Тернополя виявили чотири бомби

Автор:     Опубліковано: 7 Квітня 2016 о 19:06    762 переглядів

Днями рятувальники обласної служби з надзвичайних ситуацій недалеко від селища Великі Бірки знайшли чотири стокілограмові авіабомби.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби УДСНС в області:

« На місці надзвичайної ситуації піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили 4 авіаційних бомби, часів Другої світової війни, маркуванням ФАБ-100. Загалом з початку робіт було виявлено 197 вибухонебезпечних предметів та обстежено близько 1 га території. Дана подія класифікована, як надзвичайна ситуація техногенного характеру, об’єктового рівня».

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС у області обстежують місцевість поблизу селища Великі Бірки Тернопільського району вже майже рік. Нагадаємо, там 20 квітня минулого року шукачі кольорових металів натрапили на фугасну авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби УДСНС в області:

 «Користуючись нагодою хочу звернутися до мешканців області,  якщо ви виявили предмет ззовні схожий на вибухонебезпечний – ні в якому разі не намагайтесь взяти його в руки.  Зателефонуйте за номером «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечний предмет можуть лише досвідчені фахівці. Не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до непоправних наслідків!»

залишіть коментар