Степан Барна відзвітував про рік в якості голови ОДА

Автор:     Опубліковано: 11 Квітня 2016 о 19:10    317 переглядів

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна підбив підсумки року роботи на посаді. Звітував на території Теребовлянської військової частини. Місце – не випадкове: її та ще декілька частин в області вже невдовзі мають намір відновити. Власне, з теми обороноздатності Степан Барна і розпочав свою доповідь. Наша область, запевняє голова ОДА, одна з лідерів у будівництві фортифікаційних споруд в зоні АТО. Нагадаємо, перед Тернопільщиною стояло завдання звести чотири захисні об’єкти неподалік міст Попасна та Золоте на Луганщині.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Перший будівельний загін у складі 97 працівників та 23 одиниці будівельної техніки ще в квітні минулого року нам вдалося сформувати практично за один тиждень».

Будівництво тривало близько чотирьох місяців. За цей час будівельники з Тернопільщини облаштували близько 17 з половиною кілометрів лінії оборони.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«В рамках будівельних робіт виконано майже 26 кубічних метрів земляних робіт, виготовлено, доставлено і змонтовано 381 крупнозбірний залізобетонний елемент, гідроізольовано майже 2 тисячі квадратних метрів покриттів, встановлено 120 габіонів і 12 протиакумулятивних сіток».  

Крім того, каже Степан Барна, 28 квітня 2015 року був підписаний Меморандум про розширення співпраці з державним концерном «Укроборонпром», відповідно до якого 5 підприємств Тернопільщини випускають 11 видів продукції для потреб української армії.

Важливим напрямком роботи є також підтримка учасників АТО та їхніх сімей. Зі слів Степана Барни, на реалізацію відповідної програми минулого року з обласного бюджету виділили понад 2 з половиною мільйони гривень.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«У 2015 році було виплачено 1,7 мільйона гривень одноразової допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих в рамках програми «Турбота». Мобілізованим працівникам було виплачено компенсацію середнього заробітку майже на 17 з половиною мільйонів гривень. Загальна сума одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців склала 27 мільйонів гривень.  

Майже 1140 (тисяча сто сорок) учасників АТО, розповідає голова облдержадміністрації, вже оформили право власності на земельні ділянки. Ще більше двох з половиною тисяч отримали дозволи на розробку відповідної документації. Крім того, за рахунок обласного бюджету придбали квартири для 4 сімей учасників АТО. Діти бійців АТО відпочивали та оздоровлювались в межах України та за кордоном.

Не оминув Степан Барна увагою і питання волонтерської допомоги.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Хочу подякувати всім волонтерам, які зробили все, щоб наші хлопці могли стримати натиск ворога. Координаційна рада учасників АТО, яка функціонує з 2015 року, успішно здійснює координацію роботи усіх без винятку структурних підрозділів органів державної влади, всіх логістичних центрів, правоохоронних органів і військових формувань на території області, які покликані забезпечувати та підтримувати нашу армію».    

Про інші результати річної роботи голови облдержадміністрації та його команди, дивіться у наступних випусках новин на телеканалі ІНТБ.

залишіть коментар