Тернопільські активісти виступили проти російського бізнесу в Україні

Автор:     Опубліковано: 20 Квітня 2016 о 10:05    488 переглядів

«Ні» російському бізнесу в Україні. Звернення відповідного змісту підготували тернопільські активісти. Свої підписи під ним поставили представники 15 громадських організацій. Тепер активісти прийшли у міську раду, аби передати звернення меру.

ВОЛОДИМИР, активіст:

«Про те, щоб підготувати інформацію про всі російські компанії, які діють на території України, мають російський бізнес, російський капітал. Щоб міська рада підготувала звернення до Кабінету Міністрів, Верховної Ради щодо того, щоб заборонити російський бізнес в Україні, так як це є країна-агресор зараз».  

Оскільки Сергій Надал на той час перебував у відрядженні, із активістами зустрілася начальник відділу зв’язків з громадськістю Катерина Калуш.

КАТЕРИНА КАЛУШ, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міськради:

«Повністю підтримує ті вимоги, які ви в цьому листі відобразили. В четвер відбудеться чергова сесія, і на сесії буде винесено, відповідно, ваші пропозиції, буде прийнято відповідний проект, відповідне рішення депутатами».  

До слова, таке ж звернення активісти згодом мають намір передати голові Тернопільської облдержадміністрації Степану Барні.

залишіть коментар