Тернопільські школярі змагалися у центрі міста

Автор:     Опубліковано: 13 Квітня 2016 о 19:36    660 переглядів

Свято «Гарт твого майбутнього» започаткували ще 5 років тому у 2-й школі. Сьогодні ж до нього долучилися й інші навчальні заклади міста.

 ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2»

«Мета цього заходу сьогодні показати дітям, що дорослі не байдужі до юного покоління, що ми зобов’язані і повинні передати їм естафету державотворення, міцності духу, показати всім, що українська нація жила, буде жити вічно і в нас є гарне майбутнє покоління».

На заході рятувальники показували школярам, як ліквідувати  пожежу, спричинену піротехнічними засобами. Окрім того,  учні старших класів   взяли участь у спортивних змаганнях, де могли помірятися спритністю, силою та швидкістю.

 АНАСТАСІЯ ВАНДЯК, учениця школи №9

«Такі заходи є надзвичайно актуальними в даний час, тому що це у першу чергу розвиває нашу молодь, розвиває наших учнів, а з іншого боку це розвиває взагалі наше місто. Тому, що, я вважаю, що взагалі, наше місто повинне спрямовуватися на розвиток молоді, на розвиток молоді у спортивному питанні, тому, що це дуже корисно, спорт – це завжди  актуально».

Нагороджували школярів не лише за участь у  сьогоднішніх змаганнях. Грамоти від Українського козацтва Тернопільського краю та міської ради отримали кілька десятків школярів.

 ІННА ІВАНЮК, директор ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – правовий ліцей №2»

 «Тих діток, які впродовж цілого року були волонтерами, їздили на Майдан у свій час, дітки їздили в Артемівськ на фестивалі, в Сватове. Таких нагород буде понад 30, це з усіх шкіл міста Тернополя».

До заходу долучилася 44-та окрема артилерійська бригада, яка незабаром виїжджає на ротацію в зону АТО. Вони також повезуть туди листи і державний прапор, які подарували діти.

 ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ,  т.в.о. командира 44-ї окремої артилерійської бригади

 «Поясню від кого це, під час якого заходу це було вручено нам. Це має надзвичайну вагу. Адже там основна маса людей дорослих, які мають своїх дітей, не виключено, що тут є один із листів своєму батькові, який там виконує завдання. Повірте мені, не в одного з наших воїнів, коли буде читати ці листи, з’являться сльози на очах».

В кінці заходу всі колективно виконали гімн України,  таким чином започаткували й передали естафету в Артемівськ, який у свою чергу передасть її в Лисичанськ, той в Рівне і так ця акція, як символ єднання, має обійти всю Україну. А на День незалежності на площі у Тернополі представлять  колективне відео.

залишіть коментар