Тернопільські волонтери зібрали гроші на потреби бійців

Автор:     Опубліковано: 26 Квітня 2016 о 21:28    396 переглядів

Кілька місяців вишивали, шили, малювали і пекли –  за два дні все продали. Тернопільські волонтери нещодавно провели благодійні ярмарки, а зібрані кошти вже віддали на потреби бійців.

Аби допомагати тим, хто зараз на передовій, тернопільські волонтери тут, в тилу, гроші заробляють. Кажуть, зосереджують свою увагу на нагальних потребах.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

«Є проблеми з купівлею автомобілів для бійців і важко, практично, одному там підрозділу скинутись для того, щоб придбати автомобіль, чи там придбати якийсь дорогий тепловізор. Чи ще якісь такі речі.  І було вирішено, в принципі, відмовитися від купівлі продуктів харчування, чогось такого там буденного, що хлопці можуть самі придбати. Йдеться лише про забезпечення медикаментами, перев’язкою,  оптика і автомобілі».

Для прикладу, організовують ярмарки, де продають писанки, вишиті рушники, картини, сумки, українські віночки, пряники, загалом ті речі, які виготовляють власноруч.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

 «В цей раз це була титанічна праця, без перебільшень. Тобто я люто ненавиджу пряники і, мабуть, місяць буду ще ненавидіти. Тому, що якщо ми зазвичай пекли 100 порцій, зазвичай це на 300 штук яєць, то цього разу ми спекли на 600. Можете собі уявити. Це вийшло близько 4 тисяч пряників. Кожен пряник був розписаний вручну».

Деякі продукти, які залишилися, віддали дружині загиблого в АТО Юрія Горайського, яка займається випіканням пасок для бійців. Півтисячі таких вже відправили на передову. Лілія Мусіхіна розповідає, багато небайдужих долучилися до організації ярмарків.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди», «Самооборони Майдану» у Тернополі

 «За рахунок цих двох ярмарок, плюс наші волонтери ще торгували у Відні і торгували в Брешії в Італії, загалом, було вторговано близько 3 тисяч євро. Закрито повністю борг по автомобілю за 73-й центр».

Дадуть кошти й на ремонт одного з автомобілів на передовій, зазначає Лілія Мусіхіна.

До слова, сьогодні волонтери збирають до Великодня невеличкі подарунки для дітей загиблих Героїв.

 

залишіть коментар