Цьогорічні випускники отримають атестати за звичною процедурою

Автор:     Опубліковано: 20 Квітня 2016 о 10:04    591 переглядів

Через проблеми із електронною базою Міносвіти випускники опинилися під загрозою отримати атестати із запізненням. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила новий міністр Лілія Гриневич.

Зі сторінки Лілії Гриневич:

«Місяць тому МОН раптово змінило електронну базу, в яку мають вноситися дані про випускників для подальшого друку документів. Що з’ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, немає підтвердження, що в ній будуть захищені персональні дані випускників, немає гарантії, що база витримає навантаження, коли до неї звертатимуться тисячі шкіл. І найстрашніше – при роботі з цією базою атестати випускникам можуть бути видані не раніше липня!
Безумовно, ми не можемо цього допустити». 

А відтак у Міністерстві освіти і науки вирішили повернутися до вже перевіреної процедури. Атестати та свідоцтва, пообіцяла Лілія Гриневич, видадуть вчасно, аби випускники не мали проблем з поданням документів під час вступної кампанії.

Заспокоюють випускників і в міському управлінні освіти.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«На сьогоднішній день я хочу сказати, що атестати замовлені. Є коментар нинішнього міністра освіти Лілії Гриневич, яка сказала, що атестати будуть виготовлятися як у попередні роки, експерименти будуть провадити з наступного року. Тому не треба хвилюватися випускникам. Надіємося, що вони вчасно будуть доставлені і вручені». 

залишіть коментар