Центр Тернополя прикрасили до Великодня

Автор:     Опубліковано: 27 Квітня 2016 о 19:35    788 переглядів

Власноруч виготовленими паперовими писанками учні та вчителі кількох шкіл міста сьогодні прикрашали центр Тернополя до свята. Відтепер різнобарвні великодні символи можна побачити на алеях вулиці Сагайдачного, у сквері Кобзаря та  біля пам’ятника Соломії Крушельницькій.

ЮРА, учень Тернопільської спеціалізованої школи № 3:

«- Чи подобається тобі заняття, яким ти займаєшся зараз?

– Так.

– А яку ціль переслідуєш, для чого ти це робиш?

– Щоб було красиво і щоб діти приходили більше в парк гуляти і разом з батьками бачили наскільки це красиво і більше святкували подібні свята».

ЛАРИСА ТОМАШЕВСЬКА, вчитель історії Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка:

«Вже третій рік поспіль, завдяки організації управління освіти міста Тернополя, кожна школа для прикрашення нашого рідного міста до Великодня виготовляє писанки. Ми у центрі міста, кожного року, наші дітки, які виготовляли ці писанки, приходять і прикрашають дерева, кущі, пам’ятки, для того, щоб Великдень дійсно був не лише один день, а протягом тижня, двох тижнів. Для того, щоб людям було світло і весело на душі».

В Українській гімназії кожен клас виготовив по 5-10 великодніх прикрас. Хтось їх малював власними руками, дехто роздруковував, проте усі діти вклали у них свою душу, запевняє Лариса Томашевська.

ХРИСТИНА, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка:

«Дали завдання зробити яйця, обламінувати або скотчем і на ниточку, і тоді прикрашати весь Центр»

Загалом, до виготовлення великодніх прикрас долучилися учні усіх шкіл міста.

залишіть коментар