У Тернополі провели футбольний турнір пам’яті тренера Віталія Полянського

Автор:     Опубліковано: 27 Квітня 2016 о 19:42    442 переглядів

У Тернополі відбувся ХІХ Всеукраїнський футбольний турнір пам’яті тренера Віталія Павловича Полянського. У змаганнях взяли участь 6 команд.

ВІКТОР ВЕРЕСЮК, інструктор-методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту

«До нас завітали команди з міста Львова – ФК «Львів», «Буковина» –Чернівці, ДЮСШ «Верес» місто Рівне, ДЮСШ «Один» місто Хмельницький і ДЮСШ «Нива» з футболу імені Блохіна і Біланова – місто Вінниця. П’ять команд і наша шоста. Тобто всього шість команд бере участь в турнірі».

Турнір вже став традиційним, його проводять 19 рік поспіль. Цьогоріч команди юних футболістів, 2003 року народження, зійшлися у триденних змаганнях.

ВІКТОР ВЕРЕСЮК, інструктор-методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту

 «Система розіграшу турніру проходила по коловій системі. Значить: шість команд грали по колу, кожна команда зіграла п’ять ігор за три дні».

Друге призове місце виборола команда з Чернівців – ФК «Буковина». Переможцями цьогорічного турніру стали львів’яни.

 КОСТЯНТИН КОТОВЕНКО, гравець команди ФК «Львів»

«Чудово ми сьогодні відіграли дві гри, дуже задоволений рахунком, командою. Першу гру ми виграли 2:0, а другу 11:0. Сама тяжка гра це в нас була… Це в нас було дві гри з «Блохіна-Біланова» команда і з «Буковиною». Це дві тяжкі гри в нас було, ми зіграли на нічию з ними, але нам  вдалося зайняти перше місце».

Господарі також стали призерами турніру. З п’яти ігор: дві виграли, одну програли і  дві зіграли в нічию. І з результатом 7 очок, тернопільська команда посіла 3 місце.

 НАЗАР ПРИСЯЖНЮК, гравець команди ДЮСШ «Тернопіль»

«Звичайно було важко, були тяжкі суперники, були виграші і поразки, Ну могли і виграти, треба було постаратися,  були моменти забивати, але не реалізували. Ну команди були тяжкі, но задоволені, третє місце – це тоже ще може бути».

Окрім того, по одному футболісту з кожної команди нагородили відзнакою «Кращий гравець». Привітала учасників змагань і дружина Віталія Полянського,  Тетяна.

залишіть коментар