У Тернополі ремонтують двори та встановлюють дитмайданчики

Автор:     Опубліковано: 25 Квітня 2016 о 19:32    523 переглядів

39 нових дитячих майданчиків мають намір облаштувати у різних мікрорайонах Тернополя протягом 2016-го. На це з міського бюджету виділили  майже мільйон 200 тисяч гривень. Наразі, каже міський голова Тернополя, їх встановили вже 14.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, ми маємо звернення ще від 13 додаткових дворів, які також просять встановити ці майданчики. Відповідно, за наслідками перевиконання бюджету за перше півріччя ми будемо спрямовувати додаткові кошти для того, щоб ці майданчики встановити. Майданчики складаються, в основному, з двох різних об’єктів. Перший – це така велика складна гірка, яка має гірку, переходи, те, що найбільше люблять малюки. І додатково ставиться або балансир, або якась інша качеля, яку вже там кожні мешканці будинку вибирають для себе самостійно».

Триває у місті і капітальне оновлення дворів. Одні з тих, які вже встигли відремонтувати – це прибудинкові території на Миру, 10, 11, 12 та 11а.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це, приблизно, спільна територія. Зроблений повністю капітальний ремонт проїжджої частини, капітальний ремонт пішохідних ділянок, обмотка навколо будинку, відведено воду. Ну і, зразу, паралельно, поруч з цими роботами ЖЕКи зробили роботу по ремонту сходів, по ремонту дашків, навісів, І, де не було додаткового освітлення, то облаштували додаткове освітлення».   

Крім того, каже Сергій Надал, тут також встановили дитмайданчик. Мешканці ж прилеглих будинків кажуть – ремонту тут не було десятиліттями.

МИХАЙЛО КРИВОКУЛЬСЬКИЙ, мешканець будинку №11 на вулиці Миру:

«Може, 35, а то й зовсім не робили… Приємний вигляд, доріжка пішохідна, для машин, до підвалу… Всюди наведено чинний такий, належний порядок».

 

залишіть коментар