У Тернополі триває двомісячник благоустрою

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2016 о 19:12    316 переглядів

Вже місяць у Тернополі триває двомісячник благоустрою. Частину із запланованих заходів провели. Наразі, розповідають в управлінні житлово-комунального господарства, розпочинають облаштування і ремонти дитячих майданчиків та дворів.

 ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ

«Уже очищені майже всі території зелені, на прибудинкових територіях будинків житлових, багато вже проведено робіт з санітарної обрізки дерев, чагарників, посаджено багато зелених насаджень. Продовжується робота по очищенню  підвалів і горищ».

Прибирають також і прибудинкові території, от тільки у цьому питанні між комунальниками і ОСББ виникають певні непорозуміння.

ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ

 «У нас є ОСББ – це будинки, які знаходяться не в комунальній власності, в нас трошечки з ними є завжди якісь протиріччя. Саме в очищені їхніх територій. Вони вважають, що територія прибудинкова є. В правилах благоустрою чітко визначена: прибудинкова, прилегла і закріплена територія. Тому ми завжди на цьому наголошуємо. ОСББ, в основному будинки новобудови, вони створюють круг себе огорожу і рахують, що ця територія, яка загороджена парканом це тільки ця територія для обслуговування».

Прилегла територія – це п’ятнадцять метрів по периметру від будинку. Мешканці ОСББ повинні прибирати не лише територію закріплену за багатоповерхівкою, але й прилеглу, наголошують в управлінні ЖКГ. Це стосується також і підприємств. Не закріплені ж ні за ким території у місті комунальники прибиратимуть спільно із громадою.

 ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ

 «І вже в нас на даний час декілька таких територій, які в нас називаються нічийними, уже зголосилися і мешканці, і підприємці в центрі міста очистили для себе територію».

Окрім того, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з першого по тридцяте квітня розпочав свій місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», в рамках якого приводитимуть до ладу спортивні майданчики у місті.  Долучатися закликають і тернополян.

залишіть коментар