У Тернополі відбувся молодіжний футбольний турнір

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2016 о 19:12    582 переглядів

Ще одна спортивна подія відбулася у Тернополі. Протягом двох днів у місті проходив футбольний турнір серед молоді. Цього разу молодих спортсменів об’єднала благородна мета – зібрати кошти для дітей сиріт.

Ініціатором футбольного турніру серед молоді є громадська організація «FreeWay». Такі змагання організовують у місті вже не вперше. Цього разу спортивне дійство відбувалося протягом двох днів: 3-го та 4-го квітня.

ІРИНА НІЖИНСЬКА, координатор проекту “Футбольний турнір серед молоді”

 «Чемпіонат проводиться втретє. Втретє він благодійний відповідно. В перше ми допомагали дитячому будинку на вулиці Сахарова, вдруге ми допомагали хворій дівчинці і втретє ми вирішили знову допомогти будинку дитячому».

До участі у змаганнях запрошували футболістів-аматорів віком від 16 до 28 років.

 ВЛАДИСЛАВ БЕШ, координатор проекту “Футбольний турнір серед молоді”

«Внески для кожного учасника сягали 30 гривень, благодійні внески – хтоскільки хотів. За перше місце команда отримує медалі, кубок і 800 гривень. За друге місце отримують 500 гривень і медалі. І за третє місце 300 гривень і медалі».

Проте, змагання благодійні, тому від фінансових винагород команди відмовляються. Організатори кажуть, з кожним роком бажаючих долучитися все більше, цьогоріч надійшло близько тридцяти заявок. Проте, кількість учасників обмежена, тому лише 16 команд мали змогу позмагатися за першість.

ІРИНА НІЖИНСЬКА, координатор проекту “Футбольний турнір серед молоді”

«Проводиться в два етапи, в перший день ми граємо груповий день, тобто в кожній групі по три або по чотири команди, ну цього року ми брали, що в кожній групі по чотири команди. З групи виходило дві команди в наступну стадію. Відповідно в другий день ми грали вже півфінали і фінали».

Третє місце виборола команда «Патріот».  Фінальне протистояння видалося напруженим, тим не менш команда «Арсенал» за два п’ятнадцятихвилині тайми забила 4 м’ячі у ворота суперника. І з рахунком 4:1 команда «Скала» зайняла друге місце.

РОМАН ДЕМКІВ, гравець команди «Арсенал»

«Перемога далась дуже важко, всі могли бачити, що суперники дуже гідні, боротьба була до останніх хвилин. Рахунок футбольний не завжди головне, ви бачили, що була дуже напружена боротьба, до останніх секунд, ми буквально в кінці вибороли цю перемогу. Дуже важко було на полі».

Окрім благодійності, проект спрямований і на зміцнення та розвиток молодіжного спорту у місті.

 

залишіть коментар