У Тернополі відкрили Ресурсний центр з питань чистої енергії

Автор:     Опубліковано: 15 Квітня 2016 о 19:08    745 переглядів

Ресурсний центр ОСББ з питань чистої енергії урочисто відкрили у Тернополі за адресою Коперника, 1.

АНДРІЙ НЕСТЕРЕНКО, старший спеціаліст з питань енергетики та місцевих фінансів, USAID/Ukraine:

«Проект USAID «Енергетична муніципальна реформа», який зараз впроваджується в 17-ти містах України, був створений для того, щоб допомагати містам з використанням різних інструментів та засобів знижувати енергоспоживання. Саме ОСББ є таким інструментом, який може налагодити діалог між владою та мешканцями міста для того, щоби знижувати споживання в житловому секторі».

Ресурсними центрами підтримки ОСББ з питань чистої енергії користуються не лише українці. Це світова практика, зазначають спеціалісти. І додають, такі сервіси є більше місцем зустрічей для обговорень та вирішення питань з енергоефективності, для тих, хто в цьому зацікавлений.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя:

«Нам потрібно говорити про те, що ми повинні управляти енергією на рівні будівлі. І те, що сьогодні вже декілька разів прозвучало: власність – це не тільки право, це і обов’язок. Якщо ми  з вами є власники і у нас є право власності, значить, у нас є право обов’язку утримувати, забезпечувати дану нерухомість в належному стані технічному. В тому числі, і що стосується енергоспоживання».

Представники міської влади, обіцяють всіляко сприяти тим, хто намагатиметься працювати у напрямку енергозбереження.

 

залишіть коментар