Впродовж тижня тернополян очікує мінлива погода

Автор:     Опубліковано: 25 Квітня 2016 о 19:26    741 переглядів

Квітень дивує нестійкими температурними показниками, тому ті, хто вже встиг заховати куртки і светри у шафу – поспішили. Впродовж цього тижня стовпчики термометрів будуть то опускатися до 0 то підніматися до +16, детальніше дивіться у наступному сюжеті.

Наступні 5 днів, за прогнозами гідрометеоцентру, тернополян чекає нестійка і прохолодна погода.

 ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«26 квітня вночі, у зв’язку із проходженням теплого атмосферного фронту, очікуються опади у вигляді дощу, подекуди із мокрим снігом. Вдень без істотних опадів. Температурні показники вночі коливатимуться від 1 до 6 градусів тепла, денні від 7 до 12 градусів вище нуля».

27 квітня істотних опадів синоптики не очікують. Вночі на поверхні ґрунту можливі заморозки і температурні показники опустяться до плюс 3-х. Вдень стовпчики термометра показуватимуть 12-17 градусів тепла.

 ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «28 квітня в другій половині дня пройде холодний атмосферний фронт і це означатиме, що температура повітря, знову ж таки, коливатиметься. На поверхні ґрунту 29 квітня місцями заморозки і від 0 до 3 градусів, а денні температури в залежності, від типу атмосферного фронту, коливатимуться: 28 від 8 до 13 градусів тепла, 29 від 11 до 16 градусів вище нуля».

Такі погодні умови у цьому місяці, за словами синоптиків, є наближеними до кліматичних норм.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «За вчорашню добу середня добова температура повітря перевищила кліматичну норму на 2 градуси. За сьогоднішню добу вона буде дещо нижчою, оскільки ми бачимо зниження температури повітря, вона буде, можливо, на 2-3 градуси нижче норми, але це не є якась аномалія, це є типова погода для Західної України для даної пори року».

Опади і коливання температури повітря, в залежності від атмосферних фронтів, синоптики спостерігатимуть до кінця місяця.

 

залишіть коментар