1216 випускників пройшлися центром міста у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 30 Травня 2016 о 19:00    1 452 переглядів

Сформували святкову колону випускників 2016-го року біля Надставної церкви і пішки йшли центром міста ті, хто у свої школи тепер ходитиме хіба в гості. 1216 одинадцятикласників разом із батьками та вчителями зібрались відзначити своє свято на центральному стадіоні Тернополя.

СЕРГІЙ ПРИТУЛА, ведучий:

«Що ж це коїться, люди добрі?Та чи ж заради того вона сьогодні встала в 5 ранку і поперла в перукарню, бо більше не було місця?Чи ж для того вона так довго шила і обшивала пацьорками ту сукенку (Фреймутці ікнулось), щоб нині назвати свято просто «Випускник»? Я хочу тебе почути, випускниця! А зараз хлопців-випускників! Випускниця! Випускник!».

Випускниці зізнаються,   до свята дійсно готувалися ретельно.

АДРІАНА ВОВК, випускниця:

«Чесно, мені просто не віриться, що сьогодні ми вже закінчуєм школу. Насправді випускний – це дуже хвилююче в житті кожного випускника. Дівчатам, напевно, найгірше, бо треба вставати, дехто навіть в 3 ночі вставав аби зробити макіяж, зачіску. Також плаття шити – це дуже важко. Але вкінці-кінців сподівання виправдались і дійсно все відбувається навіть краще, ніж ми того очікували».

МАРТА САВЧЕНКО, випускниця:

«В мене змішані відчуття. З одної сторони переповнює щастя, тому що це нова сторінка в нашому житті. А з іншої сторони, якби не макіяж – я б вже давно плакала».

Хлопці також святом задоволені. Кажуть, за шкільними роками сумуватимуть.

ІГОР КОЗАЧОК, випускник:

«В школі було дуже класно, добре. І жалко, що все-таки закінчуєм, але дійсно, дуже задоволений тим, що нам дали багаж знань і підготували до виходу зі школи».

ТАРАС РОЖУК, випускник:

«Почуваюся добре, враження дуже хороші. Саме більше сподобалось, як ми кричали – наша школа сама краща».

Привітати випускників прийшли і представники влади. Вони також нагороджували тих, хто закінчив школу з відзнакою. Цьогоріч у Тернополі, до речі, 99 золотих та 43 срібних медалісти.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні ви, шановні випускники, стаєте дорослими людьми. Сьогодні справді ваше свято. Завтра перед вами відкриється сотні доріг і кожен з вас вибере свій особистий, особливий шлях. Сьогодні свято для вас, шановні батьки, тому що ваші діти стають дорослими. Я впевнений, що протягом всього періоду навчання ви завжди підтримували їх, в усіх їхніх радостях, у їхніх перемогах, а також в їхніх невдачах. І ваші діти завжди будуть вдячні вам, за вашу підтримку і за ваші недоспані ночі».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ми маєм гордість цього року – понад 500 випускників всієї Тернопільщини стали призерами і переможцями всеукраїнських олімпіад. Вірю, що цей потенціал дасть можливість нам змінити обличчя нашої держави. Впевнений в тому, що ви здатні зробити нашу країну європейською. Так само як ви можете стати доброю надією для своїх батьків  тому, що ви будете здатні змінити нашу країну».

Нагородили також і переможців конкурсу на кращі вишиті костюми, який відбувався напередодні. Номінацій було кілька. Одними із переможців стали Олена Вовк та Володимир Бойко. Кажуть, сьогоднішнє свято вдалось.

ВОЛОДИМИР БОЙКО, випускник:

«Дуже гарно, всі так гарно вдягнуті. Мені дуже сподобалось. Є свої плюси, є свої мінуси, але не хочеться дуже випускатися».

ОЛЕНА ВОВК, випускниця:

«Дуже подобається, гарно організовано. Сьогодні найщасливіший день в нашому житті, на теперішній час. І погода – це дуже важливо для нас це було хороша погода, сонячно, немає дощу. І настрій в всіх пречудовий».

Після нагороджень, випускники, традиційно, танцювали вальс. А потім усіх присутніх розважав тернопільський гурт «Los Сolorados».

залишіть коментар