Близько 50 призовників області сьогодні відправили на строкову військову службу

Автор:     Опубліковано: 17 Травня 2016 о 19:06    662 переглядів

Близько 50-ти призовників Тернопільщини відправили до  лав Збройних сил України.  Вишикувані майбутні солдати на плацу з однієї сторони,  з іншої – близькІ та рідні, які прийшли підтримати та провести. Призовники кажуть, виконати свій військовий обов’язок вирішили за власним бажанням. Сподіваються, що все буде добре.

АНДРІЙ, призовник:

«Щоби нормальна служба була, щоби відслужити і прийти мужиком додому. Настрій бойовий. Хлопці служили, казали йди, не ховайся. Я рішив і пішов».

МИХАЙЛО, призовник:

«Та, як чому? Мусить хтось йти, захищати Україну. Хочу і не хочу йти. Дівчина не пускає, плаче, вдома тоже плачуть, не хочуть, щоб йшов. До Львова, кажуть, буду їхати. В Старичі. Але не знаю, чи то так получиться».

Військовий комісар області вкотре наголосив,  строковиків ніхто і ні в якому разі не відправлятиме в зону проведення Антитерористичної операції, їх заборонено залучати до будь-яких бойових дій.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«В Тернопільській області по строковій службі становить близько 500 чоловік. За 3 дні – сьогодні-завтра-післязавтра ми відправляємо порядка 90 чоловік. Хлопці їдуть служити в основному в навчальні центра. Сьогодні виїжджають в Полтаву і Черкаси, завтра – Старичі. І таким чином там буде здійснюватись підготовка. Після підготовки їх будуть відправляти в бойові військові частини в пункти постійної дислокації».

Нагадаємо, призовники, які не мають вищої освіти служитимуть півтора року, а ті, в кого вона є – до року.

залишіть коментар