Близько тисячі тернополян взяли участь у проекті «Рухаємо Тернопіль»

Автор:     Опубліковано: 30 Травня 2016 о 19:05    628 переглядів

Проект «Рухаємо Тернопіль» розпочали на Театральному майдані близько 14-ї години у неділю. Таким чином у нашому місті намагаються привернути увагу до здорового та спортивного способів життя.

ГАЛИНА ФЕДОРОВИЧ, директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, співорганізатор свята:

«Рух, здоровий спосіб життя, і взагалі активне проведення дозвілля – це реально в нашому містечку, це класно, це круто, це легко, це просто. Кожен з нас може взяти участь».

ЮРІЙ, учасник забігу:

«Я думаю, потрібно, щоб привертати увагу до таких заходів і привертати увагу до того, щоб люди займалися здоровим способом життя. Займаємся регулярно, в своє задоволення, бігаєм, сьогодні берем участь, щоб показати, що це кльово».

СОФІЯ, учасниця забігу:

«Насамперед це спосіб життя, спосіб гарного харчування, гарного виглядання, по-перше, по-друге це, звичайно моя робота. Ми не могли пропустити такого взагалі, акції, такого цікавого заходу, тому ми з роботою вирішили, що чому би й ні? Так, як ми ведемо здоровий спосіб життя, прийти сюди привести наших дівчат, показати нашу роботу, показати наші результати. Тому для нас це дуже хороший, така, галочка в житті. Дуже цікава нам».

ЯРОСЛАВ, учасник забігу:

«Я сам є зі Львова і я приїхав доказати собі, що я можу прийти першим. Дуже добре, що саме в Тернополі таке відбувається, бо у Львові, ну, не знаю, мало таких є заходів, я сам є з Тернополя і це є дуже мені рідне місто і я буду приїжджати до Тернополя на такі заходи і дуже дякую всім тернополянам».

Вже перед самим стартом і до фінішу тернопільських бігунів супроводжував дощ. Проте це аж ніяк не завадило, каже міський голова, який разом із іншими спробував свої сили на дистанції в 1900 метрів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я дякую Богу, що пішов дощ, тому що бігти було набагато легше. Якби було таке сонце, така жара, як вранці – було би набагато тяжче. Сьогодні ми зробили спільно ще один крок назустріч здоровому способу життя. Я думаю, що це найкращий приклад всім тернополянам – провести вільний час від роботи, як оздоровитись. Дуже багато людей прийшло з маленькими дітьми. Діти були найбільш активними учасниками забігу. Я думаю, що в наш час, коли Україна, на жаль, живе в часи війни – це найкращий спосіб пропагування здорової нації і це  найкращий приклад для будь-якої влади, що здоров’я має бути пріоритетом для всіх».

Участь у заході і справді взяло чимало дітей. Дехто з них у спорті має неабиякі плани, але зізнавались, окрім цього, хотілося отримати й подарунки.

СТАС, учасник забігу:

«Я сьогодні прийшов на забіг для того, щоб  підтримати мою спортивну школу. Бігати корисно для того, щоб ноги накачати. Мені хочеться найбільше получити грамоту».

АЗІЗ, учасник забігу:

«Щоб дізнатись, ну, там будуть давати призи за номерки. Я хотів виграти приз і я ще біг. Мені подобається бігати.

  • А займаєшся спортом взагалі? Для чого це потрібно?
  • Так, я люблю плавати. Плаваю, хочу стати майстром спорту.
  • Молодець! А дощ не завадив зараз?
  • Нє».

ПАВЛИК, учасник забігу:

«Це добре, бо всі займаються спортом, а не сидять там вдома, щось їдять чи шо. Я люблю бігати, щоби взяти конкурс. Може, і виграю.

  • А займаєшся спортом?
  • Так.
  • Яким?
  • Футболом».

Організатори розповідають, готувалися до масової руханки близько 2-х місяців.

СНХ: ГАЛИНА ФЕДОРОВИЧ, директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, співорганізатор свята

«Приємно те, що є наймолодший учасник, якому рік і вісім місяців і є найстарші, яким понад 70. Також нагороджується найшвидший чоловік, найшвидша жінка, найшвидший юнак, найшвидша дівчинка і також наймолодший-найстарший учасники. Також будуть нагороджуватись переможці та призери на спортивних локаціях: турніри зі стрітболу, тенісболу, флорболу і волейболу. Також з дартцу серед чоловіків та жінок»

Подібні спортивні заходи у центрі фізичного здоров’я населення планують організовувати і надалі.

 

залишіть коментар