Інвалідам та багатодітним сім’я надаватимуть знижки в аптеках

Автор:     Опубліковано: 5 Травня 2016 о 19:20    442 переглядів

 

Вже з понеділка в Тернополі можна буде отримати «Соціальну картку тернополяна». Мета такого проекту – допомогти соціально незахищеному населенню. В перспективі його планують  розширити і почати співпрацю із різними торгівельними мережами, розповідає Юрій Дейнека, проте сьогодні дія таких соціальних карток поширюється лише на аптеки.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник міського управління стратегічного розвитку міста

«Основною перевагою буде те, що ця картка дасть людям змогу отримувати, купляти ліки з 12% знижкою, порівняно з іншими цінами. Ми одночасно запрошуємо всі інші структури бізнесові, комерційні, охорони здоров’я, торгівлі приєднатися до цього проекту і надати, тому, що це велика кількість людей, це вже як мінімум 10 тисяч людей».

ВОЛОДИМИР ПРОЦІВ, представник соціальних аптек

«На даний час ця картка буде діяти у всіх соціальних аптеках, їх є 7 аптечних пунктів і 8-ма це є аптека. А також в інших аптеках міста, в загальному разом з соціальними аптеками – це є 44 аптеки. Коли пацієнт звертається в аптеку з цією карткою, йому автоматично і відразу буде надана знижка на придбані лікарські засоби у розмірі 12%».

«Соціальна картка тернополянина» є тимчасовою і діятиме до кінця цього року. Їх надаватимуть, каже Володимир Сулима, найбільш незахищеним верствам населення.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник міського управління соціальної політики

«В першу чергу це інваліди: інваліди дитинства, діти інваліди, інваліди війни і прирівняні до них особи, інваліди праці І та ІІ групи, а також багатодітні сім’ї. Тобто фактично інваліди і багатодітні сім’ї. От якщо взяти  їх по кількості, скільки у нас їх є у місті Тернополі, то це так приблизно біля 10 тисяч».

Отримати картку можна буде в управлінні соціальної політики і територіальному центрі соціального обслуговування населення, що на вулиці Лисинка,8 і 8а. З собою потрібно мати посвідчення.

залишіть коментар