Міська дитяча лікарня отримала нові меблі

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2016 о 19:07    614 переглядів

Нові меблі отримала Тернопільська міська дитяча лікарня. 20 тумбочок медичному закладу передали місцеві представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

ВІКТОР ШУМАДА, голова міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», секретар Тернопільської міської ради:

«Виникла така потреба в цих тумбочках, тому що в окремих палатах просто не було тумбочок, і пацієнти маленькі змушені були десь свої речі тримати на підвіконнику, чи в таких поганих поламаних тумбочках. Тому ми від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» зорганізувались. Співпрацюємо ми з рядом і підприємств, і фірм, і міжнародних інституцій. І ми завжди намагаємося, по можливості, даємо можливість щось притягнути і щось залишити, щоб воно залишалось в місті, щоб воно працювало на нашу громаду».    

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, керівник фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Тернопільській міській раді:

«В цей час ми шукаємо і хочемо бути соціально значущими для громади нашого міста. Тому що це, здається, невеликий такий подарунок для колективу міської лікарні, але все одно, це вже буде покращувати, сприяти, робити комфортнішим, зручнішим  робоче місце, створить належні умови для тримання пацієнтами своїх побутових якихось предметів, ліків, і таке інше».   

В свою чергу, у дитячій лікарні кажуть: потреба така справді була, адже оновити матеріальну базу вдавалося не завжди. А, між тим, неабияке значення має не лише кваліфікована допомога, а й обстановка, яка оточує маленьких пацієнтів.

 АНДРІЙ АРТИМОВИЧ, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні:

«Дуже радий я, що такі події відбуваються, бо лікарня довший час, на жаль, трошки не оновлювалася все. Потреба є велика, бо, ще раз кажу, так склалося, що були акценти, і це виправдано, були акценти на те, щоб оснащувати по черзі якісь лікувальні заклади. Тобто, йшли акценти на оснащення інших лікувальних закладів. Так я розумію, зараз черга підійшла трошки і до дитячої лікарні».   

Зі слів головного лікаря медзакладу, нові меблі, залежно від потреби, розподілять між різними відділеннями.

 

залишіть коментар