Мистецький фестиваль «Ї» у Тернополі відбувся вчетверте

Автор:     Опубліковано: 10 Травня 2016 о 19:00    508 переглядів

«Фестиваль «Ї» у Тернополі на 3 дні перетворив центр міста на центр сучасного мистецтва. Учасниками фестивалю стали поети, письменники, музиканти, представники кіномистецтва та багато інших, до речі, не лише,  українських митців.

ЮРІЙ МАТЕВОЩУК, співорганізатор «Мистецького фестивалю «Ї»:

«Ми задоволені, можна сказати, вже і старожилами, які до нас приїжджають вже не перший рік, і дуже приємно здивовані і тими людьми, які приїхали  вперше, особливо, іноземцями, які відвідали фестиваль. Я передбачав лише організаційні моменти, які можуть нам завадити, тобто виникнуть певні проблеми лише з тим, аби відвідувачі вибрали певну локацію і певну подію,тому що були накладки. Але я думаю, що ми заінтересували всіх відвідувачів».

І справді, фестиваль зібрав чимало слухачів-глядачів.

КАТЕРИНА, відвідувач «Мистецького фестивалю «Ї» (м. Київ):

«Все подобається. І поетичний марафон, презентація книжок, музичні виступи. Я дізналася про фестиваль через музичні виступи, але дуже рада, що приїхала. Я дізналася про фестиваль несподівано, приїхала, мені дуже подобається.  Насолоджуюся всіма презентаціями. Дуже цікаво».

ЮРІЙ МАТЕВОЩУК, співорганізатор «Мистецького фестивалю «Ї»:

 «В принципі, енергетика зашкалює, енергетика прекрасна. Я бачу посмішки на обличчях наших відвідувачів, тому що ми фестиваль в першу чергу робимо для них, ну, і для себе певною мірою, тому що, ми також щось дивимося і ми робили цей фестиваль задля того, щоби потім на нього прийти, так. Тобто ми зорганізували його і для себе, і для людей».

Катерина Бабкіна – письменниця з Івано-Франківська, на фестивалі презентувала нову книжку. Вона розповіла, приїхала не лише, щоб представити своє дітище, але й відвідати заходи інших учасників фестивалю.

КАТЕРИНА БАБКІНА, поет, прозаїк, учасниця «Мистецького фестивалю «Ї»:

 «Це ж, власне, основна мета – чому приїжджаєш на такі заходи. Сьогодні і з задоволенням послухаю і Жадана, і Цілик, і Іздрика, і ще багато-багато кого. На «Фестивалі «Ї» я вдруге. Минулого року була тут з поетичними читаннями, цього року завдяки новій книзі, проекту, я презентую книжку тут. Була готова до всього позитиву, крім такої неймовірної кількості людей, але це також дуже приємно. З нетерпінням чекаю ще також на свої поетичні читання увечері».

До речі, мистецький фестиваль «Ї» у Тернополі відбувся вчетверте.

залишіть коментар