На Тернопільщині відновлюють сполучення між головними туристичними центрами

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2016 о 19:00    743 переглядів

30 мільйонів гривень виділили з держбюджету на ремонт автодороги зі сполученням Тернопіль – Бучач – Івано-Франківськ. Роботи тривають на ділянці між селами Струсів та Дружба Теребовлянського району.

Днями роботи розпочали і вже невдовзі з Тернопільщини у Карпати  можна буде дістатися комфортніше.

На Тернопільщині взялися за ремонти доріг державного значення. Цей процес розпочався ще з жовтня минулого року, розповідає народний депутат України, член фракції партії «Блок Петра Порошенка» Микола Люшняк. А днями  стартували роботи у напрямку Тернопіль – Бучач – Івано-Франківськ.

 МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України, член фракції «БПП» (№166 виборчий округ у Тернопільській області)

 «Групі тернопільських народних депутатів вдалося зробити перший такий крок. З бюджету виділено на дорогу Н-18, яка є напрямок Тернопіль-Бучач-Івано-Франківськ, близько 30-ти мільйонів гривень, що допоможе нам зробити  перший етап цієї дороги, середній поточний ремонт, десь в загальній сумарності 5 кілометрів».

Окрім того, що дорога державного значення, вона ще є важливою для розвитку інфраструктури  Тернопільщини, наголошує Микола Люшняк. Адже у цьому напрямку є чимало туристичних місць, наприклад, Марійський духовний центр у Зарваниці та історичне місто місто Бучач з його славнозвісною ратушею та замком.

МИКОЛА ЛЮШНЯК, народний депутат України,  член фракції «БПП» (№166 виборчий округ у Тернопільській області)

 «Найперше – це є сполучення між карпатським регіоном, який буде розвивати цей напрямок. Це також місцеві заправки, куди відраховується 5% акциз в місцевий бюджет. Це, крім того, розвиток інфраструктури, туристичний розвиток».

Вже з понеділка ремонт розпочнуть на повну, задіють більше техніки і робочих. Покриття, запевняють дорожники, буде служити не менше десяти років.

ВОЛОДИМИР КРЕМІНСЬКИЙ, майстер дорожніх робіт

«Спочатку проводиться фрезерування, вирівнювання профілю. На майбутнє, будемо дальше зрихлювали цю всю основу і після цього буде укріплюватися основа методом холодного ресаклінгу з добавленням цементу, емульсії. І після цього буде асфальт».

Ремонт дороги планують завершити вже за місяць. І, як обіцяє Микола Люшняк, проект розвитку автомобільних доріг Тернопільської області на цьому не зупиниться.

залишіть коментар