На Тернопільщині завершився діаспорний чемпіонат світу з футболу

Автор:     Опубліковано: 23 Травня 2016 о 19:00    301 переглядів

На Тернопільщині з 18 по 21 травня тривали футбольні баталії, тут проходив п’ятий чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. У цьогорічних змаганнях взяли участь шість команд: дві з Білорусі та по одній з Іспанії, Румунії, Молдови та Придністров’я. Команди грали у кількох населених пунктах Тернопільщини, а головним арбітром змагань став тернополянин з Канади – Ігор Бокій.

 ІГОР БОКІЙ, голова організаційного комітету «V чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд»

«Масив Канада. Досить символічно, якась певно карма, як я завжди говорю. І потім, з певним часом, коли я тут мешкав, опинився безпосередньо в самій Канаді. І так сталося, що я власне з Канади ось уже, практично з однією місією – проведення чемпіонатів світу по футболу серед діаспорних команд, вертаюся у Тернопіль і стою знову на Канаді, на масиві Канада».

Нагородження відбулося на «Співочому полі». Із трьох призерів – дві команди українців з Білорусі. Андрій капітан збірної з Могильова, котрій вдалося вибороти «срібло», каже, хоч кубку за перше місце не здобули, та результатом задоволені.

АНДРІЙ, гравець збірної українців Білорусі (Могильов)

«К сожалению, нет, мы не выиграли, но мы очень рады, что мы оказались в Тернополе, что это было так здорово, нам очень здесь понравилось. И мы хотим сказать огромное спасибо всем, городу. Нам очень понравилось».

Задоволені участю у чемпіонаті і українці з іншої білоруської команди, з міста Ліда.

СНХ: МАКСИМ, гравець збірної українців Білорусі (Ліда)

«В целом вообщем все хорошо, хотим приехать в следующем году. Будут звать – приедем. – Чого бракнуло? Чому третє місце? – Ну, немножечко не хватило мастерства игрокам. Тем более у нас команда очень молодая, наверно самая молодая на турнире, почти всем по 19-20 лет».

Прийшов привітати призерів чемпіонату й міський голова. Сергій Надал зазначив, Тернопіль з радістю прийме гостей і наступного року.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Хочу наголосити на тому, що сьогодні, хоч і будуть нагородження, але сьогодні нема переможців і переможених, сьогодні перемогли українці, тому що в кожній з цих команд грають українці. І це є перемога України в цілому, і сподіваюсь, що це буде прикладом того, як всі українці мають єднатися тут, в нас, на великій Україні. І хочу всіх вас, від імені всіх тернополян, запросити до нас в Тернопіль в наступному, 2017-му, році».

Переможцями п’ятого чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд, вже втретє, стали українці з Придністров’я. Нагадаємо, кубок першості у цьому чемпіонаті команда виборювала у 2012 і 2013-му роках.

 

залишіть коментар