Обласному художньому музею виповнилось 25 років

Автор:     Опубліковано: 18 Травня 2016 о 21:25    827 переглядів

З нагоди святкування ювілею, в обласному художньому музеї  презентували виставку нових надходжень. Це зібрані, за останні 10 років, скульптури, твори живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Перший і незмінний, директор музею Ігор Дуда, розповідає за 25 років  у стінах музейних залів було чимало цікавого.

 ІГОР ДУДА, директор обласного художнього музею:

«Ми збираємо, ми опрацьовуємо,  реставруємо твори мистецтва: живопис, скульптура, графіка, прикладне мистецтво і популяризуємо його. І безперечно, що в нас тут були важливі події, зокрема, в нас були такі унікальні виставки класиків українського малярства як Марії Приймаченко, як Михайла Глущенка».

Тернопільський обласний художній музей у 1991 році відкрили на базі картинної галереї, одного з відділів краєзнавчого музею.

 ОЛЬГА ВАВРИК, заступник директора обласного художнього музею:

« І тоді ж краєзнавчий музей передав нам трошки більше ніж 500 творів, а станом на 1 січня 2016 року наша збірка налічує вже більше 9 тис. експонатів  – це  тільки основного фонду. В нас ще є науково-допоміжний фонд – це 3 тис. експонатів, архів – це понад 3 тис. експонатів і ми маємо велику книгозбірню. Наша бібліотека налічує понад 3 тисячі книг та журналів».

На урочистості прийшло чимало гостей. Вітали колектив музею і місцеві чиновники. З нагоди ювілею працівникам вручили грамоти, подяки і подарунки від влади міста та області.

залишіть коментар