Пам’ятну дошку Володимиру Гарматію відкрили в одному із корпусів ТНЕУ

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2016 о 18:54    685 переглядів

Ще одну пам’ятну дошку загиблому Герою АТО відкрили у Тернополі. Її присвятили Володимиру Гарматію, який був командиром мінометного взводу 51-ї окремої механізованої бригади. Майже 2 роки тому він загинув у Луганській області.

ВОЛОДИМИР ГУКАЛЮК, начальник центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ:

«В Луганській області, на жаль, прослужив він недовго. Але служив він і командиром мінометного взводу, і командиром взводу самохідних гаубіц 122-мм 2С1, і старшим офіцером батареї. І був професіоналом своєї справи. Був справжнім офіцером, офіцером, який показував приклад своїм підлеглим».

Володимир Гарматій – був студентом економічного університету. Закінчив військову кафедру у 2013-му, а вже у 14-му його мобілізували. До 22-го Дня народження військовий не дожив трохи більше тижня.

ВОЛОДИМИР ГУКАЛЮК, начальник центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ:

«Ви знаєте, наприкінці навчання в нас проводиться польовий вихід – збір на полігоні. На протязі 30-ти діб. І коли закінчився цей польовий вихід, він сказав до мене, товаришу полковник, я би ще хотів залишитися на місяць. Практикувати, постріляти, вивчати якісь тактичні прийоми. Я кажу, хватить, все, вже ти закінчив, вже будеш лейтенантом запаса. Захочеш – підеш служити по контракту. Ми ще тоді не знали, що нас попереду чекає велика-велика війна».

Щоб вшанувати пам’ять Героя, в виші, де він навчався, відкрили меморіальну дошку.

ЗЕНОВІЙ ЗАДОРОЖНИЙ, проректор з наукової роботи ТНЕУ:

«Сьогодні університет святкує 45 років з дня утворення, і під час святкування ми теж вважаємо за необхідне вшанувати пам’ять наших студентів, які віддали своє життя за мир і спокій в нашій державі. І одним із таких студентів нашого факультету є Гарматій ВолодимирМихайлович, який загинув за нашу державу, за те, щоб ми тут в місті Тернополі жили спокійно».

ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, керівник Тернопільського обласного осередку «Молодіжного Націоналістичного Конгресу»:

«Такі люди, як Володимир Гарматій, для організації є дуже символічними. Тому що виховання молодого членства відбувається на прикладах. Рік тому імені Володимира Гарматія була найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці». Цього року вона була імені нашого іншого члена організації – Атаманюка Романа. І такі люди вони є дуже символічними для нас. Вони не є статистикою. І ми будем робити так, щоб молодь також про них пам’ятала і бодай щось робила для того, щоб їхня пам’ять не була забутою».

 

залишіть коментар