Пісні про героїзм співали у дворику музею політв’язнів

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2016 о 18:54    723 переглядів

Протягом кількох днів у Тернополі відбувалися заходи  з вшанування Героїв. У дворику музею політичних в’язнів, що на вулиці Коперника, 1, організували вечір бардівської пісні. Як зазначають ініціатори, це чудова можливість послухати героїчні пісні. Місце проведення вибрали не випадково.

СВЯТОСЛАВ АБРАМЮК, відповідальний за проведення заходу

«Проводимо такий бардівський вечір, де молоді люди виступають з музичними композиціями і співають пісень на героїчну тематику. Це традиційний, фактично, захід, який відбувався у цьому місці. Тут є музей політв’язнів та репресованих, ми знаємо, що тут пройшло багато репресій наших українців».

До слова, цьогоріч до організації бардівського вечора долучилося чимало місцевих громадських організацій.

ІГОР ОЛЕЩУК, старший науковий співробітник історико-меморіального музею політичних в’язнів

«Ми належимо до покоління, ну і цей музей представляє. Боротьба за Українську державу у 20-му столітті була дуже складною. І наш захід сьогоднішній дуже гарний, тому що ми повинні пам’ятати наших Героїв: Євгена Коновальця, Степана Бандеру, Романа Шухевича, Дмитра Клячківського, Омеляна Польового (командира нашої військової округи) і інших,і інших.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«День Героїв – це не тільки вшанування Героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави у минулому. Ми маємо вшановувати і сьогоднішніх наших Героїв. Найважливіше в цьому питанні – це підтримка доброї ініціативи по вшануванню наших Героїв з боку громадських організацій, які тут присутні, які прийняли рішення провести такий захід».

Особливість такого вечора у тому, що співати можуть не лише запрошені виконавці, а й всі присутні.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Підтримати їх треба обов’язково. Чому? Тому що не можна розділяти, що є виконавці старі, є молоді, тут не для того зібралися. Тут зібралися співати пісні про героїку України, а це цілий такий пласт».

 

залишіть коментар