Про тернопільський балет «Т.А.Н.Г.о» розповідатимуть у Франції

Автор:     Опубліковано: 17 Травня 2016 о 19:07    701 переглядів

Балет «Нескорені духом» Любов Борисяк, автор постановки, та близько шістдесяти танцівників, різного віку, зі студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» готували майже 2 роки.

 танцівники

«А як тебе звати?- Настя, – Готова виступати?- Готова. – А переживаєш?- Нєа. А ви хвилюєтеся? – Так. – Готові виступати? – Так».

Постановка балету вже відпрацьована, проте для глядачів підготували й інші сюрпризи, розповідає керівник хореографічної студії.

ЛЮБОВ БОРИСЯК, керівник студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» ТНЕУ

«До нас завітає дуже багато гостей. До речі, чекає на перших двадцять глядачів такий цікавий, приємний сюрприз, вони отримають від нас подарунки дуже хороші, ексклюзивні. Маємо ще одну таку приємну несподіванку. До нас на прем’єру завітав наш хороший друг, фотограф з Франції, Людо. Він буде у нас офіційним фотографом».

Однією із родзинок заходу, звичайно окрім балету, буде й фотозона. Всі охочі зможуть отримати свій знімок зроблений гостем із Франції.

 LUDOVIC SCHMIDT, photographe  – Animatem Radio

«З мадам Любов ми познайомилися у Франції під час благодійних концертів. Дуже сподобалися українські танці, мені дуже подобається їхній колектив, тому я з радістю погодився допомагати пані Любов в Україні з організацією цього концерту 18 травня. Сподіваюся зроблю все можливе, що від мене залежить, аби зробити красиві фотографії».

У нашому місті Людовік вже не вперше. Цього разу він приїхав з друзями та колегами з радіо. Вже у себе на Батьківщині вони презентують програму про поїздку в Україну.

 LUDOVIC SCHMIDT, photographe  – Animatem Radio

 «Ми в Тернополі вже втретє і цього разу, коли ми відвідали Тернопіль, ми записали  програму для свого радіо. Ми розкажемо про Україну, про Тернопіль зокрема й про цей балет. Пані Любов зі своєю групою буде розповідати про свій колектив і своїх артистів».

Нагадаємо, прем’єра постановки відбудеться вже завтра, 18-го травня, у Палаці культури «Березіль». Балет «Нескорені духом» приурочений двадцятип’ятиріччю танцювального колективу та п’ятдесятиріччю економічного університету.

залишіть коментар